Znajdujesz się w Gry > Darmowe Gry > Symulatory > Farming Simulator 17

KATEGORIE
POLECAMY
STATYSTYKI
Aktualnie online: 10
Ilość programów: 2012
Ilość sterowników: 2
Ilość gier: 158

Farming Simulator 17

Farming Simulator 17

Kategoria: Symulatory

Rozmiar pliku: 1,90 GB

Licencja:

Liczba pobrań: 741

Liczba odsłon: 2846

Redakcja:

Ocena: 0/5

Oceń:


›› Farming Simulator 17 - Pobierz ‹‹

Opis:

Siej, sadź i opiekuj się zwierzętami ? słów kilka o rozgrywce

Farming Simulator 17 download, jak już sugeruje nam sama nazwa to symulator wiejskiego życia. Zadaniem graczy będzie zatem rozbudowa farmy, a tym samym sadzenie roślin, hodowla zbiorów i zbieranie plonów. To oczywiście nie wszystko!

Każda odsłona serii przynosi wiele usprawnień i dodatków. Nie inaczej jest i w tym przypadku. Twórcy oddają nam po raz kolejny wirtualne gospodarstwo, ale tym razem mamy mnóstwo dodatkowych możliwości. Na polach pojawiły się na przykład nowe uprawy, a w tym słonecznik oraz soja. To nie koniec zmian.

Do tej pory mogliśmy wykorzystywać jedynie specjalnego sprzętu rolniczego oraz narzędzi. W tej edycji twórcy poszli o krok dalej i teraz najprostsze czynności możemy wykonywać siłą naszych mięśni. W ten sposób na przykład możemy przenosić drewno. Dodatkowo pojawiło się mnóstwo nowych zleceń i misji, które możemy wykonać, aby podnieść nasze zarobki.

Sporo nowego pojawiło się także w wirtualnym parku pojazdów. Do despocji mamy teraz około 200 maszyn od 60 w pełni licencjonowanych producentów, wśród których są zarówno marki wcześniej obecne w grze, tak jak na przykład New Holland i Ponsse. Nowe firmy to z kolei Massey Ferguson oraz Lely. Oczywiście nasze maszyny możemy ulepszać, zarówno pod względem parametrów jak i wyglądu. Nowością z kolei jest opcja leasingu. Od teraz nasz sprzęt możemy zakupić na raty!

Nowością są także pociągi. Od teraz możemy transportować koleją nasze zbiory i plony. Dostarczenie do obiorcy sporych zapasów drewna czy zboża nie będzie już przysparzało problemów. To znacznie ułatwia rozgrywkę, ale żeby nie było za łatwo, opcja ta jest dostępna dopiero po zdobyciu wysokiego poziomu naszej farmy.

Po raz pierwszy na konsolach

Mimo, że domem tej gry są komputery, twórcy postanowili wydać ją także na konsole nowej generacji. Jest to pierwsza odsłona serii, która dostępna jest również na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Możliwe, że rozszerzenie oferty wpłynęło na studio, które postanowiło usprawnić wiele elementów, w tym dostosować grafikę do aktualnych realiów panujących na rynku. I o ile silnik graficzny nie zmienił się, tak twórcy wyraźnie popracowali nad oprawą graficzną. Szczególnie widać to po maszynach, które są wyglądem bardziej zbliżone do tych prawdziwych. Znacznie poprawiono oświetlenie i tekstury.

Poza tym niewiele się zmienia. To jednak nie jest minus. Farming Simulator już w poprzednich odsłonach nie należał do brzydkich gier. Nie jest to może mistrzostwo na miarę nowego Doom?a czy Uncharted 4, ale i tak gra cieszy oko.


Farming Simulator 17 download to gra warta polecenia każdemu miłośnikowi gier ekonomicznych i strategicznych. To to najbardziej rozbudowany i najlepiej prezentujący się symulator farmy na rynku. Wraz z nową odsłoną cykl jest dostępny również na konsolach. Warto przy tym wspomnieć, że nawet tam gra obsługuje mody tworzone przez graczy, co znacznie urozmaica rozgrywkę.›› Farming Simulator 17 - Download ‹‹

Napisz własną opinię o Farming Simulator 17:

Tytuł opini:

Autor

Komentarz

Kod zabezpieczający

You must enable javascript to see captcha here!


wq

Hello, air huarache I jimmy choo shoes am longchamp outlet curious.. phoenix suns jersey I katespade understand long champ a packers jerseys great broncos jerseys deal ralph lauren of meningiomas are left untreated cheap oakley sunglasses and michael kors bags only

DODAŁ: wq, DNIA: Friday, 15 December 2017

Mapa strony | Mapa strony HTML | Kontakt