Znajdujesz się w Programy > Darmowe Programy dla Firm > Programy finansowo-księgowe > PITy 2016 IPS

KATEGORIE
POLECAMY
STATYSTYKI
Aktualnie online: 10
Ilość programów: 2012
Ilość sterowników: 2
Ilość gier: 158
PITy 2016 IPS

Kategoria: Programy finansowo-księgowe

Rozmiar pliku:

Licencja:

Liczba pobrań: 951

Liczba odsłon: 5948

Redakcja:

Ocena: 0/5

Oceń:


›› PITy 2016 IPS - Pobierz ‹‹

Opis:

Wraz z końcem roku, nieuchronnie zbliża się okres rozliczenia podatkowego. Obowiązek rozliczenia się z własnych dochodów jest nakładany na każdego, kto w danym roku osiągnął jakikolwiek dochód. Niezależnie od uzyskanej kwoty, podatnik ma obowiązek podać cały dochód w deklaracji podatkowej. Jeżeli wypełnienie oraz złożenie PITU sprawia Państwu jakikolwiek problem to zachęcamy do złożenia deklaracji drogą elektroniczną. W tym celu mogą Państwo skorzystać z programu - PITy 2016 IPS

Jak działa nasz program?
Konstrukcja naszego programu PITy 2016 IPS jest niezwykle prosta. Program przygotowuje Państwu gotowe rubryki, które należy uzupełnić swoimi wszystkimi niezbędnymi danymi. Następnie, nasz program prześle Państwa deklarację bezpośrednio na serwery odpowiedniego Urzędu Skarbowego. Pozwoli to na zaoszczędzenie czasy, który musieli by Państwo przeznaczyć na ręczne wypełnianie dokumentu, a także na jego dostarczenie. 

Czy nasz program pity 2016 ips jest bezpieczny?
Oczywiście. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że informacje podane przez Państwa muszą zostać objęte specjalną ochroną. Dlatego też, nasz program gwarantuje Państwu poufność przekazywanych informacji oraz wysokie zabezpieczenie danych przed kradzieżą. Nasz system jest więc całkowicie bezpieczny dla użytkownika.

Czy składanie oświadczenia dochodowego przez internet jest legalne?
Tak. Mało tego, urzędnicy doceniają korzyści, jakie niesie ze sobą składanie deklaracji podatkowych przez internet. Dowodem tego, może być ustawa nakazująca pracodawcy, który zatrudnia więcej niż 5 pracowników, obowiązkowe złożenie deklaracji przez internet. To dowód na postęp, który dokonuje się w administracji.

Jakie wymagania posiada nasz program?
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, program pity ips 2016posiada minimalne wymagania. Może być stosowany na: Windowsie XP, 7. 8; wymaga jedynie 4 MB wolnego miejsca na dysku oraz stabilnego łącza internetowego. Znakomita większość komputerów spełnia powyższe wymagania.

Czy obsługa programu jest prosta?
Szczerze mówiąc, nie może być prostsza. Nasz program posiada około 4000 wzorów różnych dokumentów ? wystarczy wybrać jeden z nich, wypełnić go zgodnie z instrukcją i gotowe! Nikt nie powinien mieć jakichkolwiek problemów z obsługą naszego oprogramowania.

Podsumowując: program pity2016ips znacznie ułatwia całą procedurę składania oświadczenia podatkowego. Pozwala nie tylko w prosty sposób wypełnić cały dokument, ale także dostarczyć go bez wychodzenia z domu. Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszego programu, serdecznie zachęcamy do wypróbowania jego działania.

›› PITy 2016 IPS - Download ‹‹

Napisz własną opinię o PITy 2016 IPS:

Tytuł opini:

Autor

Komentarz

Kod zabezpieczający

You must enable javascript to see captcha here!


Mapa strony | Mapa strony HTML | Kontakt