Znajdujesz się w Gry > Darmowe Gry > Strzelanki > Crysis 3

KATEGORIE
POLECAMY
STATYSTYKI
Aktualnie online: 10
Ilość programów: 2012
Ilość sterowników: 2
Ilość gier: 158
Crysis 3

Kategoria: Strzelanki

Rozmiar pliku:

Licencja:

Liczba pobrań: 1294

Liczba odsłon: 8862

Redakcja:

Ocena: 0/5

Oceń:


›› Crysis 3 - Pobierz ‹‹

Opis:

Crysis 3 pobierz to kontynuacja serii gier, za których tworzenie odpowiada niemieckie studio Crytek. Czego możemy się spodziewać w nowej części sławnego cyklu strzelanek? Oczywiście nadal został zachowany główny motyw fabuły, jakim jest walka i przeciwstawianie się tajemniczej korporacji Cell. Musimy się dowiedzieć, jakie mają plany i zniweczyć je, zanim będzie za późno. Akcja gry osadzona jest w Nowym Jorku, bo właśnie tam korporacja postawiła ogromną kopułę, nazwaną Siedmioma Cudami.

Kopuła kryje w sobie tajemniczy mikroświat, nie brakuje w nim oczywiście obcej rasy Ceph, z którą nasz Prorok musi walczyć. Wszystko to dzieje się tym razem w 2047 roku, a gra może się odbywać zarówno w trybie singleplayer, jak i multiplayer. Ponownie mamy do czynienia ze sprawdzonym i zasłużonym już silnikiem CryEngine 3. Widać jednak, że tym razem Crysis 3 download zostało zaprojektowane właśnie w taki sposób, aby pokazać możliwości tego silnika.

Kopuła wybudowana przez korporację Cell kryje w sobie zróżnicowany świat, porośnięty drzewami, z rozległymi obszarami bagiennymi, a także wartkimi strumykami i bystrzynami. I tak samo jak w poprzednich częściach, w Crysis 3 demo podstawą naszej potęgi jest umiejętność korzystania z różnych broni. Nowością na pewno będzie łuk bloczkowy, którego w poprzednich częściach cyklu nie było. Crytek skupił się także na dopracowaniu nanokombinezonu Proroka, który w najnowszej kontynuacji daje nam znacznie więcej możliwości i pozwala wykorzystywać elementy otaczającego nas świata w walce z obcą rasą.

›› Crysis 3 - Download ‹‹

Napisz własną opinię o Crysis 3:

Tytuł opini:

Autor

Komentarz

Kod zabezpieczający

You must enable javascript to see captcha here!


Mapa strony | Mapa strony HTML | Kontakt