Znajdujesz się w Gry > Darmowe Gry > Akcja > Dead Space 3

KATEGORIE
POLECAMY
STATYSTYKI
Aktualnie online: 10
Ilość programów: 2012
Ilość sterowników: 2
Ilość gier: 158
Dead Space 3

Kategoria: Akcja

Rozmiar pliku:

Licencja:

Liczba pobrań: 1104

Liczba odsłon: 8531

Redakcja:

Ocena: 0/5

Oceń:


›› Dead Space 3 - Pobierz ‹‹

Opis:

Dead Space 3 demo jest kolejną częścią z cyklu gier produkowanych przez studio Visercal Games. Fabuła jest na tyle oryginalna, że warto ją przypomnieć raz jeszcze. Otóż w grze wcielamy się w postać inżyniera, jakim jest Issac Clarke. Nasz bohater posiada specjalny pancerz RIG, który pozwala mu bezpiecznie przemieszczać się po przestrzeni kosmicznej, która jest miejscem akcji całej produkcji. W tej części lądujemy na planecie Tau Volantis, w większości pokrytej lodem, gdzie panują niewyobrażalne mrozy.

Tym razem, współpracując z nowo wprowadzoną postacią, jaką jest sierżant John Carter, zamierzamy raz na zawsze unicestwić potworną zarazę nekromorfów. Są to ludzie zarażeni przez nieznanego wirusa, który zmienia ich w niebezpieczne monstra. Co więcej, w Dead Space 3 download nasz bohater często musi improwizować, jeśli chodzi o swoją broń. W tej części mamy do wyboru dwa tryby gry ? jeden to oczywiście singleplayer, a drugi to multiplayer, gdzie ekran dzieli się na dwie części.

 Z drugim graczem możemy połączyć się przez Internet, lub przy użyciu jednego komputera. Niestety ? w Dead Space 3 pobierz nie spotkamy się już z trybem online, w którym drużyny wcielają się albo w postaci ochrony stacji kosmicznej, albo nekromorfów. Nowością mogą się okazać rozwiązania przy tworzeniu nowych broni z niczego, wykorzystując inżynierskie umiejętności swojej postaci, a także łączenie dwóch broni w jedną. W trzeciej edycji cyklu można też zauważyć, że producenci skupili się na wartkiej, interesującej akcji, a nie próbie przestraszenia gracza, jak to było w poprzednich edycjach.

›› Dead Space 3 - Download ‹‹

Napisz własną opinię o Dead Space 3:

Tytuł opini:

Autor

Komentarz

Kod zabezpieczający

You must enable javascript to see captcha here!


Mapa strony | Mapa strony HTML | Kontakt