Znajdujesz się w Gry > Darmowe Gry > Strategiczne > Command & Conquer: Generals 2

KATEGORIE
POLECAMY
STATYSTYKI
Aktualnie online: 10
Ilość programów: 2012
Ilość sterowników: 2
Ilość gier: 158

Command & Conquer: Generals 2

Command & Conquer: Generals 2

Kategoria: Strategiczne

Rozmiar pliku:

Licencja:

Liczba pobrań: 954

Liczba odsłon: 8172

Redakcja:

Ocena: 0/5

Oceń:


›› Command & Conquer: Generals 2 - Pobierz ‹‹

Opis:

Producent EA zapowiedział już, że kolejna edycja gry Command & Conquer: Generals 2 demo będzie miała swoją premierę w 2013 roku. Nie znaczy to jednak, że nie znamy żadnych szczegółów na temat tejże produkcji. Seria gier Command & Conquer osadzona jest w klimatach wojennych. Gracz musi stanąć po jednej z dwóch stron, które są w konflikcie i toczą ze sobą zbrojne wojny. Na początku ma się do dyspozycji zaledwie niewielką bazę, ale o to chodzi w tej strategii, aby mając niewiele, zyskać jak najwięcej i stać się panem swojego świata.

Chodzi tutaj o rozbudowywanie swojej floty wojennej, opracowywanie nowych pojazdów bojowych oraz zdobywanie jak największej liczby budynków. Gra dzieli się na trzy podserie, jakimi są Tiberian, Red Alert oraz Generals. Command & Conquer: Generals 2 download zaskoczy odbiorców tym, że będzie darmowy. No cóż, EA musi się na czymś bogacić, więc gra będzie utrzymywać się z usług premium i innych płatności. Tak czy inaczej, wystarczy będzie pobrać klienta na swój dysk twardy i zainstalować go, aby połączyć się z innymi graczami w najnowszej serii Command & Conquer: Generals 2 pobierz. I choć na początku w grze dostępny będzie jedynie tryb multiplayer, to z czasem gracze będą mogli zacząć korzystać z opcji singleplayer.

Dzięki darmowej dostępności najnowszej produkcji, EA będzie mogło dokonywać regularnych poprawek i ulepszeń, które znacznie usprawnią funkcjonowanie całej gry. Jest to o tyle wygodniejsza forma współpracy, że producent ma wszystko pod stałą kontrolą i jeśli pojawiają się jakieś błędy, to od razu jest o tym informowany.

›› Command & Conquer: Generals 2 - Download ‹‹

Napisz własną opinię o Command & Conquer: Generals 2:

Tytuł opini:

Autor

Komentarz

Kod zabezpieczający

You must enable javascript to see captcha here!


Mapa strony | Mapa strony HTML | Kontakt