Znajdujesz się w Gry > Darmowe Gry > Strategiczne > SimCity 5

KATEGORIE
POLECAMY
STATYSTYKI
Aktualnie online: 10
Ilość programów: 2012
Ilość sterowników: 2
Ilość gier: 158
SimCity 5

Kategoria: Strategiczne

Rozmiar pliku:

Licencja:

Liczba pobrań: 1394

Liczba odsłon: 8979

Redakcja:

Ocena: 0/5

Oceń:


›› SimCity 5 - Pobierz ‹‹

Opis:

SimCity 5 to piąta już część serii, w której wcielasz się w burmistrza i zarządzasz swoim własnym miastem. Jak na burmistrza przystało, musisz brać pod uwagę rozwój swojej miejscowości na wielu płaszczyznach ? przemysłowej, kulturalnej i gospodarczej. Utrzymywanie stałego rozwoju pozwala ci tworzyć coraz większą jednostkę osadniczą, która z czasem będzie głównym ośrodkiem znacznie większej aglomeracji.

Od wydania poprzedniej części minęło aż dziesięć lat. Nasuwa się więc pytanie: czym tym razem zaskoczy nas producent i co nowego niesie ze sobą SimCity 5 download ? Przede wszystkim najistotniejszą zmianą okazało się wprowadzenie silnika, jakim jest Glassbox. Takie rozwiązanie znacznie usprawniło poruszanie kamerą podczas gry. Gracz może dokonywać naprawdę dużych zbliżeń, patrząc na swoje miasto z perspektywy przechodnia. Silnik ten wniósł ze sobą chociażby możliwość budowania krętych dróg czy też inteligentnych, dynamicznych świateł. Nowa część SimCity 5 pobierz jest znacznie rzetelniej dopracowana jeśli chodzi o szczegóły.

Każdy krok niesie za sobą jakąś kontrakcję ? budowanie nowych fabryk ma wpływ na zmianę gęstości zaludnienia, zanieczyszczenie powietrza czy nawet ceny na rynku nieruchomości. Trzeba stale obserwować grafy, które informują o takich zmianach i podejmować działania, które zabezpieczą nas przed ekonomicznym upadkiem swojego miasta. SimCity 5 demo wyposażone jest również w specjalny panel społecznościowy, noszący nazwę CityLog ? producent EA stworzył go po to, aby gracze mogli porównywać swoje wyniki i osiągnięcia między sobą.

›› SimCity 5 - Download ‹‹

Napisz własną opinię o SimCity 5:

Tytuł opini:

Autor

Komentarz

Kod zabezpieczający

You must enable javascript to see captcha here!


Mapa strony | Mapa strony HTML | Kontakt