Znajdujesz się w Gry > Darmowe Gry > Akcja > Resident Evil 6

KATEGORIE
POLECAMY
STATYSTYKI
Aktualnie online: 10
Ilość programów: 2012
Ilość sterowników: 2
Ilość gier: 158

Resident Evil 6

Resident Evil 6

Kategoria: Akcja

Rozmiar pliku:

Licencja:

Liczba pobrań: 1233

Liczba odsłon: 9041

Redakcja:

Ocena: 0/5

Oceń:


›› Resident Evil 6 - Pobierz ‹‹

Opis:

Resident Evil 6 jest kontynuacją kultowej serii gier, której nikomu przedstawiać nie trzeba. I choć przy nazwie widzimy szóstkę, to nie jest to szósta część tego cyklu. Bez względu jednak na nazwę, ponownie mamy do czynienia ze świetnie zrealizowaną produkcją o świetnej fabule, którą można rozegrać na trzy różne sposoby. Chodzi tutaj o możliwość wcielenia się jedną z trzech postaci ? Leona Kennedy?ego, Chrisa Redfielda i Jake?a Mullera. Każdy bohater ma trochę inne zamiary i cele, więc przemierzając świat Resident Evil 6 download różnymi postaciami, poznamy go na trzy różne sposoby.

Jest to grupa osób, która wybiera wzajemną współpracę w celu zniszczenia obcych form życia. Po przejściu tych trzech epizodów czas jednak na wcielenie się w postać Ady Wong, która różni się od poprzedników tym, że działa całkowicie na własną rękę, mając do dyspozycji jedynie kuszę i prymitywną linkę z hakiem. Kolejna część Resident Evil 6 demo daje nam lepiej rozwinięty system prowadzenia walk z przeciwnikami ? możemy wykorzystywać ślizg na plecach, poruszanie się z jednoczesnym strzelaniem i nowe ruchy podczas walki wręcz. Niestety, nasi przeciwnicy także zostali bardziej dopracowani.

W Resident Evil 6 pobierz występują żywe trupy, które jednak są znaczne bardziej ?żywe?, niż w poprzednich seriach, a ich szybkość na pewno cię zaskoczy. Oprócz tego są tu inteligentni przeciwnicy, potrafiący wykorzystywać broń palną, a także tak zwane poczwarki, czyli postaci ludzkie zawinięte w kokon.

Nowa seria pozwala nam na korzystanie z trybu Mercenaries, w którym razem z pięcioma innymi osobami łączymy się za pośrednictwem Internetu i odpieramy fale coraz bardziej niebezpiecznych zombiaków, przybywających w coraz większych zastępach.

›› Resident Evil 6 - Download ‹‹

Napisz własną opinię o Resident Evil 6 :

Tytuł opini:

Autor

Komentarz

Kod zabezpieczający

You must enable javascript to see captcha here!


Mapa strony | Mapa strony HTML | Kontakt