Znajdujesz się w Programy > Darmowe Programy dla Firm > Inne programy dla firm > Pity 2013 ng

KATEGORIE
POLECAMY
STATYSTYKI
Aktualnie online: 10
Ilość programów: 2012
Ilość sterowników: 2
Ilość gier: 158
Pity 2013 ng

Kategoria: Inne programy dla firm

Rozmiar pliku:

Licencja:

Liczba pobrań: 7351

Liczba odsłon: 15904

Redakcja:

Ocena: 0/5

Oceń:


›› Pity 2013 ng - Pobierz ‹‹

Opis:

Aplikacja Pity 2013 ng download to niezwykle wygodne w użyciu narzędzie, wspierające obywateli w składaniu rocznych deklaracji podatkowych PIT.
Zeznania jakie możemy wypełnić za pomocą danej aplikacji to PIT 28, 36L, 36, 37 i 38. Dodatkowo dostępny jest szeroki wachlarz załączników (np.: odliczanie ulgi za Internet). Uzupełnione rozliczenie możemy wydrukować i osobiście złożyć w Urzędzie Skarbowym lub wysłać je elektronicznie.

Program sam dokonuje wszelkich wyliczeń, zadaniem użytkownika jest jedynie wprowadzenie odpowiednich wartości do poszczególnych kolumn. Praca nad zeznaniem podatkowym może być zapisana na dysku i przerwana o odpowiednim momencie ? dane nie zostaną utracone.
Pity2013ng pobierz gwarantują możliwość eksportowania danych z jednego dokumentu do drugiego ? pozwala to na zaoszczędzenie czasu i popełnienie błędu.

Program posiada również rozbudowaną funkcję pomocy. Znajdziemy tam wszystkie możliwe dostępne wskazówki dotyczące rozliczania zeznań podatkowych. Dla odpisania 1% podatku, aplikacja zawiera ponad trzydzieści różnych Organizacji Użytku Publicznego ? zapisane w formie listy. W programie znajdziemy możliwość wydrukowania poleceń zapłaty oraz ujednolicony tekst obowiązującej ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Pobierz za darmo pity 2013 ng

›› Pity 2013 ng - Download ‹‹

Napisz własną opinię o Pity 2013 ng:

Tytuł opini:

Autor

Komentarz

Kod zabezpieczający

You must enable javascript to see captcha here!


Mapa strony | Mapa strony HTML | Kontakt