Znajdujesz się w Gry > Darmowe Gry > RPG > The Secret World

KATEGORIE
POLECAMY
STATYSTYKI
Aktualnie online: 10
Ilość programów: 2012
Ilość sterowników: 2
Ilość gier: 158

The Secret World

The Secret World

Kategoria: RPG

Rozmiar pliku:

Licencja:

Liczba pobrań: 774

Liczba odsłon: 2553

Redakcja:

Ocena: 0/5

Oceń:


›› The Secret World - Pobierz ‹‹

Opis:

The Secret World download należy do gatunku gier z cyklu MMO (massive multiplayer online). Posiadają opcję współpracy, konkurowania ze sobą. Produkcje należące do takiego typu gier mogą należeć zarówno do kategorii RPG, FPS jak i strategicznych. Twórcy gry mają na swoim koncie takie tytuły jak: Age of Conan: Hyborian Adventures lub Anarchy Online, będące hitem na całym świecie.

Tytuł został ulokowany w realiach współczesnego świata. Akcja toczy się w wielkich miastach, często będących aglomeracjami. Bohaterowie, to członkowie jednej z trzech dostępnych organizacji. Należąc do organizacji przeciwstawiamy się siłom zła oraz magicznym potworom. Na tym jednak nie koniec, walki prowadzą do podziałów w organizacjach ? rozpoczynając walkę o dominowanie w grupie.

Organizacje spośród których możemy wybierać to: Dragon, Iluminaci oraz Templariusze. Zrzeszenia różnią się od siebie nie tylko strojami, ale przede wszystkim sposobem pokonywaniem nieprzyjaciół. Zadaniem gracza będzie takie zarządzanie, aby zdobyć przewagę nad pozostałymi dwoma organizacjami.
W The Secret World pobierz możemy walczyć za pomocą zarówno broni białej, jak i wszelkiego rodzaju broni palnej ? posiadających dokładny system zadawania obrażeń.

›› The Secret World - Download ‹‹

Napisz własną opinię o The Secret World:

Tytuł opini:

Autor

Komentarz

Kod zabezpieczający

You must enable javascript to see captcha here!


Mapa strony | Mapa strony HTML | Kontakt