Znajdujesz się w Gry > Darmowe Gry > Akcja > The Amazing Spider-Man

KATEGORIE
POLECAMY
STATYSTYKI
Aktualnie online: 10
Ilość programów: 2012
Ilość sterowników: 2
Ilość gier: 158

The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man

Kategoria: Akcja

Rozmiar pliku:

Licencja:

Liczba pobrań: 718

Liczba odsłon: 2332

Redakcja:

Ocena: 0/5

Oceń:


›› The Amazing Spider-Man - Pobierz ‹‹

Opis:

The Amazing Spider-Man to kolejna próba zmierzenia się z grywalną wersją przygód człowieka-pająka. O ile poprzednie odsłony nie porywały wykonaniem i możliwościami samego herosa, o tyle nowo-powstała część zdaje się być tym czym dla uniwersum Batmana było Arkham Asylum. The Amazing Spider-Man demo może poświadczyć z początku chociażby o nowej jakości jaką wprowadza ta produkcja do kanonu gier o super bohaterach.

W tej części Peter Parker zmierzy się przede wszystkim z Jaszczurem, Nosorożcem i Skorpionem(fabuła jest luźno oparta na wydarzeniach z tegorocznego filmu). Do dyspozycji gracza zostanie oddany szereg manewrów(od szybkiego poruszania się poprzez wybór określonego punktu, po efektowne kombinacje podczas walki). Pajęczyna okaże się naprawdę doskonałym środkiem transportu, który zaprowadzi nas w najdalsze zakątki wielkiego miasta. Sama eksploracja miejskich odmętów sprawi nam wielką przyjemność, a to za sprawą zapierającej dech w piersiach oprawy graficznej. Twórcy nie szczędzili na efektach, toteż życie w mieście ma tętnić niczym w jednej z gier z serii GTA.

Podobieństw zresztą możemy doszukać się chociażby w misjach pobocznych, których będziemy mogli podjąć się w przerwach między tymi z głównej ścieżki fabularnej. Warto pokusić się o pobranie pełnej wersji The Amazing Spider-Man download i postarać się odkryć wszelkie sekrety jakie zostały tam umieszczone przez twórców(np. dodatkowa grywalna postać jaką jest Black Cat). Nowa gra o człowieku-pająku to z całą pewnością godna polecenia, pełna akcji produkcja.

›› The Amazing Spider-Man - Download ‹‹

Napisz własną opinię o The Amazing Spider-Man:

Tytuł opini:

Autor

Komentarz

Kod zabezpieczający

You must enable javascript to see captcha here!


Mapa strony | Mapa strony HTML | Kontakt