Znajdujesz się w Gry > Darmowe Gry > Symulatory > Euro Truck Simulator 2

KATEGORIE
POLECAMY
STATYSTYKI
Aktualnie online: 18
Ilość programów: 2011
Ilość sterowników: 2
Ilość gier: 158

Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2

Kategoria: Symulatory

Rozmiar pliku:

Licencja:

Liczba pobrań: 1995

Liczba odsłon: 5431

Redakcja:

Ocena: 5/5

Oceń:


›› Euro Truck Simulator 2 - Pobierz ‹‹

Opis:

Euro Truck Simulator 2 download to kontynuacja serii. Dla nas Polaków najważniejszą zmianą jaka zaszła w tej części będzie z pewnością oddanie nam do zwiedzania większej ilości Polskich miast. Będzie to między innymi Poznań, Szczecin i Wrocław. Każde z nich, mimo niezbyt dokładnego odwzorowania, otrzymało kilka charakterystycznych miejscówek, które pozwolą nam je rozpoznać.

Poza tym wszystkim Euro Truck Simulator 2 pobierz ma na calu odbić się znacznie od miana gry budżetowej. Zupełnie nowa jakoś audiowizualna, a także większy realizm rozgrywki sprawi, iż każdy zamarzony kierowca ciężarówki będzie czuł się przy tej produkcji jak w raju. Warto samemu się przekonać czy to prawda poprzez Euro Truck Simulator 2 demo.
Cała rozgrywka opiera się na prowadzeniu firmy eksportującej i importującej towary pomiędzy różnymi krajami europejskimi. Każda jedna dostawa powinna być dostarczona w odpowiednie miejsce, w odpowiednim czasie i stanie. Gra nie wybacza wielu błędów, więc należy brać poprawkę nie tylko na styl jazdy, ale również ruch panujący na drodze, czynniki pogodowe, a także takie detale jak stan paliwa, czy zasób energii naszego kierowcy(można zasnąć za kierownicą).

Zachęceni powinni pobrać pełną wersję gry dzięki Euro Truck Simulator 2 download. Produkcja jest rozbudowana, zapewnia długie godziny godziwej, czasem bardzo odprężającej rozgrywki. Warto dać jej szansę i sprawdzić czy Euro Truck Simulator 2 spełnia pokładane w nim nadzieje. Z pewnością odpłaci się on dużą dozą czerpanej z niego radości.

Euro Truck Simulator 2 już niedługo doczeka się wersji DEMO, Demo Euro Truck Simulator 2 będzie do pobrania na bestdownload.pl za darmo po kliknięciu Euro Truck Simulator 2 demo pobierz.
Premierę gry Euro Truck Simulator 2 zapowiedziano na sierpień 2012 roku.

›› Euro Truck Simulator 2 - Download ‹‹

Napisz własną opinię o Euro Truck Simulator 2:

Tytuł opini:

Autor

Komentarz

Kod zabezpieczający

You must enable javascript to see captcha here!


Mapa strony | Mapa strony HTML | Kontakt

wso shell IndoXploit shell wso shell hacklink satış hacklink wordpress free themes Google