Znajdujesz się w Gry > Darmowe Gry > Akcja > Street Fighter X Tekken

KATEGORIE
POLECAMY
STATYSTYKI
Aktualnie online: 10
Ilość programów: 2012
Ilość sterowników: 2
Ilość gier: 158

Street Fighter X Tekken

Street Fighter X Tekken

Kategoria: Akcja

Rozmiar pliku:

Licencja:

Liczba pobrań: 997

Liczba odsłon: 3749

Redakcja:

Ocena: 3/5

Oceń:


›› Street Fighter X Tekken - Pobierz ‹‹

Opis:

Street Fighter X Tekken jest czymś co fani konsolowych(choć nie tylko) bijatyk mogą nazwać przełomem. Skąd to śmiałe stwierdzenie? Otóż gra łączy i krzyżuje dwa odrębne od siebie i rywalizujące dotychczas światy. Zarówno kraina Tekkena jak i Street Fightera to zupełnie inna bajka, zrzeszająca fanów danej mechaniki walki, bohaterów, a także stylu ukazania pod względem wizualnym.

Twórcy obu wizji postanowili połączyć siły dzięki czemu powstaną dwie oddzielne produkcje. Łączyć ma je zaś jedno ? postaci. Street Fighter X Tekken to ukłon bardziej w stronę wielbicieli ?ulicznego wojownika?, cały mechanizm zabawy przypomina ten z Street Fightera 4 z tą jednak różnicą, iż dodano postaci takie jak chociażby Jim Kazama, czy Heihachi Mishima. W sumie do wyboru zostało oddane około 43 bohaterów, z których każdy różni się nie tylko aparycją, ale również sposobem walki, wytrzymałością, szybkością wyprowadzania ciosów oraz ich unikania. Przeciwnicy mierzą się na dwuwymiarowych planszach, co jednak nie jest okupione ubogą oprawą graficzną.

Wszystko co rejestrują nasze oczy wygląda dość komiksowo, a zarazem jest to ukazanie niesamowicie barwne i co tu dużo mówić ? piękne. Warto sprawdzić to samemu pobierając grę Street Fighter X Tekken download. Nie należy przy tym zapominać, iż rozgrywane pojedynki w obrębie tej części to nie tylko walka przeciw komputerowi, ale także żywemu przeciwnikowi(zarówno za pomocą Internetu jak i przy jednej maszynie). Pozytywne wrażenia gwarantowane, tak samo jak i ból palcow podczas wyprowadzania co zmyślniejszych combosów.

Street Fighter X Tekken już niedługo doczeka się wersji DEMO, Demo Street Fighter X Tekken będzie do pobrania na bestdownload.pl za darmo po kliknięciu Street Fighter X Tekken demo pobierz.
Premierę gry Street Fighter X Tekken zapowiedziano na 11 maja 2012 roku i będzie ona do pobrania po kliknięciu download Street Fighter X Tekken za darmo.

›› Street Fighter X Tekken - Download ‹‹

Napisz własną opinię o Street Fighter X Tekken:

Tytuł opini:

Autor

Komentarz

Kod zabezpieczający

You must enable javascript to see captcha here!


Mapa strony | Mapa strony HTML | Kontakt