Znajdujesz się w Gry > Darmowe Gry > Sportowe > Pro Evolution Soccer 2013

KATEGORIE
POLECAMY
STATYSTYKI
Aktualnie online: 19
Ilość programów: 2011
Ilość sterowników: 2
Ilość gier: 158

Pro Evolution Soccer 2013

Pro Evolution Soccer 2013

Kategoria: Sportowe

Rozmiar pliku:

Licencja:

Liczba pobrań: 2811

Liczba odsłon: 8049

Redakcja:

Ocena: 4/5

Oceń:


›› Pro Evolution Soccer 2013 - Pobierz ‹‹

Opis:

Kolejna część Pro Evolution Soccer zmierza w naszym kierunku. Studio Konami stara się, aby w tym roku wrażenia z rozgrywki były zupełnie inne niż w poprzedniczkach. Jak stwierdził twórca podczas jednego z wywiadów -wersja 2012 była kontynuacją, wersja 2013 będzie po prostu inna trzymamy za słowo.

PES 2013 zaoferuje nam najprawdopodobniej nowatorskie podejście do tematu piłki kopanej. Czy lepsze od kontroli ruchowej w Fifie 13? O tym przekonany się pobierając Pro Evolution Soccer 2013 demo, gdzie znajdziemy dogodną możliwość do przetestowania wspominanej tutaj produkcji. Największe nadzieje użytkownicy powinni wiązać z nowym kontentem jaki powinni oddać nam we władanie, twórcy. Chodzi tu szczególnie o kolejne, oryginalne składy drużynowe, ligi światowe i te o mniejszym zakresie. Można by również zamarzyć po cichu o dodaniu czegoś związanego z wielkim wydarzeniem jakim jest Euro 2012, ale to już zbytnie wybieganie na przód.

To co na pewno ulegnie poprawie to gameplay, a także warstwa wizualna. Gamma nowych zagrań i ruchów dla naszych podopiecznych, bardziej spersonalizowane zachowania graczy, a także sędziów, dopracowanie graficzne stadionów oraz polepszenie reakcji publiczności na nich - to wszystko jest jak najbardziej możliwe do uświadcznienia w najnowszej części serii PES. Zmian powinniśmy doszukiwać się również w oprawie dźwiękowej.

Każda z części serii wyróżniała się dodanie nowych ścieżek muzycznych, które z powodzeniem nastrajały do rozgrywania kolejnych meczy pomiędzy ulubionymi drużynami. Również komentarze stosowane przez komentatorów powinny być bardziej adekwatne do tego co dzieje się na boisku w danym momencie.

Dodatkowo nawiązując do wcześniej wspomnianej kwestii, warto wspomnieć, iż istnieje ogromna szansa na to, iż gra ukaże się w naszym rodzimym języku(ProEvo 2012 nie był wydany w Polsce), więc to dodatkowy plus by w przyszłości skusić się na pobranie tej aplikacji, dzięki funkcji Pro Evolution Soccer 2013 download.

Pro Evolution Soccer 2013 już niedługo doczeka się wersji DEMO, Demo PES 2013 będzie do pobrania na bestdownload.pl za darmo po kliknięciu PES 13 demo pobierz.
Premierę gry PES 2013 zapowiedziano na wrzesień 2012 roku i będzie ona do pobrania po kliknięciu download Pro Evolution Soccer 2013 za darmo.

›› Pro Evolution Soccer 2013 - Download ‹‹

Napisz własną opinię o Pro Evolution Soccer 2013:

Tytuł opini:

Autor

Komentarz

Kod zabezpieczający

You must enable javascript to see captcha here!


Mapa strony | Mapa strony HTML | Kontakt

wso shell IndoXploit shell wso shell hacklink satış hacklink wordpress free themes Google