Znajdujesz się w Gry > Darmowe Gry > Sportowe > FIFA 13

KATEGORIE
POLECAMY
STATYSTYKI
Aktualnie online: 10
Ilość programów: 2012
Ilość sterowników: 2
Ilość gier: 158
FIFA 13

Kategoria: Sportowe

Rozmiar pliku: 2,3GB

Licencja: Demo

Liczba pobrań: 27136

Liczba odsłon: 85181

Redakcja:

Ocena: 4/5

Oceń:


›› FIFA 13 - Pobierz ‹‹

Opis:

Aby zagrać w FIFE 13 demo należy zaopatrzyć się w klienta Origin i z niego pobrać FIFE, link do programu origin

Wszystkie wielkie serie gier(szczególnie sportowych) mają swoje wzloty i upadki. Nowa część gry Fifa 13 pobierz, najprawdopodobniej zrewolucjonizuje rozgrywkę sportową na konsolach, a kto wie czy i nie na PC-tach. Skąd pewność? Otóż w bieżącej części piłki kopanej największym novum konsolowym, będzie możliwość sterowania za pomocą Kinecta i Move-a. Stajnia EA dostrzegła w końcu potencjał narzędzi jakimi są kontrolery ruchowe dzięki czemu FIFA 13 demo może przynieść potencjalnemu graczowi niepowielone jeszcze przez nikogo doznania.

 Warto będzie sprawdzić czy takie rozwiązanie okaże się trafne pobierając wersję demonstracyjną Fifa 13 demo za darmo,  na co z pewnością nie trzeba namawiać. Z drugiej jednak strony możemy śmiało nastawić się na przypływ innego dobra w postaci dopracowania grafiki i otoczenia, uzupełnienia lig o nowe licencje, a także udoskonalenia opcji sieciowych, które z pewnością dadzą nam możliwość dzielenia się swymi osiągnięciami z bliskimi, czy to w ramach doinformowania, czy też rywalizacji.

 Co do samej rozgrywki powinniśmy spodziewać się przede wszystkim rozwinięcia funkcji już dodanych w poprzedniej odsłonie. Możemy liczyć na rozwinięcie opcji kontroli nad bramkarzem(tutaj również widać potencjał jeśli chodzi o zastosowanie kontrolerów ruchu), która była dość ograniczona w poprzedniczce. Poza tym czeka nas zapewne wiele nowych zagrań taktycznych, możliwa forma rozwinięcia trybu "be-a-star",  a także wiele znajomych twarzy z boisk i niezawodny komentarz w wykonaniu naszych rodzimych komentatorów.

Zainteresowanych odesłać należy w odpowiednim czasie tam gdzie za pomocą opcji Fifa 13 download, można grę pobrać i cieszyć się z kolejnych nowinek w tym sportowym światku. Dla fanów piłki kopanej(a także przeciwników PESa) jest to pozycja obowiązkowa, a co do stałych użytkowników, cóż... Oni i tak nową Fifę połkną w całości - nawet bez popitki. W końcu to naprawdę solidny kawałek kodu do "obwąchania" na bardzo długi okres czasu. Polecam z całkowitym przekonaniem co do słowa.

FIFA 13 już niedługo doczeka się wersji DEMO, Demo FIFA 13 będzie do pobrania na bestdownload.pl za darmo po kliknięciu FIFA 13 demo pobierz.
Premierę gry FIFA 13 zapowiedziano na wrzesień 2012 roku i będzie ona do pobrania po kliknięciu download FIFA 13 demo za darmo

›› FIFA 13 - Download ‹‹

Napisz własną opinię o FIFA 13:

Tytuł opini:

Autor

Komentarz

Kod zabezpieczający

You must enable javascript to see captcha here!


Fifa

Ja już śmigam w Fife:)

DODAŁ: Przekem, DNIA: Tuesday, 11 September 2012

Nowa fifa 13

Jak wam się podoba nowa fifa 13 demo? mi osobiście bardzo przypomina fife 12. Mam nadzieję że pełna wersja będzie ciut lepsza

DODAŁ: Saldem, DNIA: Tuesday, 11 September 2012

Fifa

Wam tez sie tak dlugo sciaga z tego ORIGINA ??

DODAŁ: Kapec, DNIA: Tuesday, 11 September 2012

Fifa

Mi się godzinę ściągało, ale miałem transfer ok 700kb/s

DODAŁ: Rado, DNIA: Tuesday, 11 September 2012

Mapa strony | Mapa strony HTML | Kontakt