Znajdujesz się w Gry > Darmowe Gry > Strategiczne > Crusader Kings 2

KATEGORIE
POLECAMY
STATYSTYKI
Aktualnie online: 10
Ilość programów: 2012
Ilość sterowników: 2
Ilość gier: 158

Crusader Kings 2

Crusader Kings 2

Kategoria: Strategiczne

Rozmiar pliku:

Licencja:

Liczba pobrań: 1907

Liczba odsłon: 4825

Redakcja:

Ocena: 5/5

Oceń:


›› Crusader Kings 2 - Pobierz ‹‹

Opis:

Kolejna część serii gier strategicznych dziejących się w epoce średniowiecza. W Crusader Kings 2 wcielamy się w chrześcijańskiego szlachcica, którego zadaniem jest poprowadzenie własnej dynastii ku chwale, aczkolwiek nie tylko.

Rozbudowa królestwa okazuje się być co prawda istotnym czynnikiem, jednakże w tej części Crusader Kings wprowadzono usprawnienia, które powodują, iż nie należy obawiać się zagrożenia, jedynie z zewnątrz. Uzbrojony w nowy model sztucznej inteligencji, silnik gry, daje graczom, sterowanym przez komputer możliwość zdrady i spiskowania nawet w obrębie rodziny naszego awatara.

Warto jest wtedy korzystać z pomocy szpiegów, którzy za odpowiednią motywację, wykryją mącicieli spokoju, a wtedy to od nas będzie zależeć jaka przyszłość czeka prowokatora. Zdecydowani powinni jak  najszybciej pobrać grę Crusader Kings 2 download, warto sprawdzić się w roli zarządcy i władcy własnych ziem, szczególnie że nie jest to produkcja dla casuali. Polecana fanom Europa Universalis.

Grę możemy pobrać na swój komputer po kliknięciu Crusader Kings 2  download, lub Crusader Kings 2  pobierz. Na naszej stronie bestdownload.pl możesz pobrać za darmo Crusader Kings 2  demo po kliknięciu Crusader Kings 2  pobierz

›› Crusader Kings 2 - Download ‹‹

Napisz własną opinię o Crusader Kings 2:

Tytuł opini:

Autor

Komentarz

Kod zabezpieczający

You must enable javascript to see captcha here!


Mapa strony | Mapa strony HTML | Kontakt