Znajdujesz się w Gry > Darmowe Gry > Strategiczne > Battle Academy Operation Sealion

KATEGORIE
POLECAMY
STATYSTYKI
Aktualnie online: 10
Ilość programów: 2012
Ilość sterowników: 2
Ilość gier: 158

Battle Academy Operation Sealion

Battle Academy Operation Sealion

Kategoria: Strategiczne

Rozmiar pliku:

Licencja:

Liczba pobrań: 741

Liczba odsłon: 2177

Redakcja:

Ocena: 0/5

Oceń:


›› Battle Academy Operation Sealion - Pobierz ‹‹

Opis:

Battle Academy Operation Sealion, to trzeci z kolei dodatek do strategii turowej o nazwie Battle Academy. Twórcy - firma Matrix Games/Slitherine ? postanowili tym razem oddać w ręce gracza 10 poziomów opartych na fikcyjnych wydarzeniach z cyklu "co by było gdyby". Operacja "Lew Morski" bo o niej traktuje fabuła dodatku  to niedoszły do skutku atak Niemiec na Wielką Brytanię, przy użyciu okrętów, a także lotnictwa. Graczom oddano pod komendę wiele nowych jednostek, dzięki czemu odpieranie kolejnych, niemieckich fal, nie jest tak uciążliwe.

Wybierając opcję pobrania gry Battle Academy Operation Sealion download decydujemy się jednoznacznie oddać te kilka godzin, pod brytyjską banderę, by sięgnąć po zwycięstwo. Gra jest dość wymagająca, więc warto uprzednio ściągnąć wersję demonstracyjną Battle Academy Operation Sealion demo. Wszyscy fani serii nie powinni być zawiedzeni tym dodatkiem, daje on naprawdę sporo tego co znają, tyle że w większym niż dotychczas stężeniu i nowych realiach.

 Grę możemy pobrać na swój komputer po kliknięciu Battle Academy Operation Sealion download, lub Battle Academy Operation Sealion pobierz. Na naszej stronie bestdownload.pl możesz pobrać za darmo Battle Academy Operation Sealion demo po kliknięciu Battle Academy Operation Sealion pobierz

›› Battle Academy Operation Sealion - Download ‹‹

Napisz własną opinię o Battle Academy Operation Sealion:

Tytuł opini:

Autor

Komentarz

Kod zabezpieczający

You must enable javascript to see captcha here!


Mapa strony | Mapa strony HTML | Kontakt