Znajdujesz się w Gry > Darmowe Gry > Sportowe > Football Manager 2012

KATEGORIE
POLECAMY
STATYSTYKI
Aktualnie online: 10
Ilość programów: 2012
Ilość sterowników: 2
Ilość gier: 158

Football Manager 2012

Football Manager 2012

Kategoria: Sportowe

Rozmiar pliku:

Licencja:

Liczba pobrań: 3885

Liczba odsłon: 9695

Redakcja:

Ocena: 0/5

Oceń:


›› Football Manager 2012 - Pobierz ‹‹

Opis:

Powraca król managerów piłkarskich, oto już niebawem będzie pod adresem Football Manager 2012 download dostępna ta wspaniała gra. Dlaczego jest to tytuł warty polecenia i warto go mieć? Otóż na te i inne pytanie postaram się już za chwilę odpowiedzieć.

Na początek może zajmiemy się tym, co najbardziej rzuca się w oczy podczas gry w Football Manager 2012 demo. Otóż widać, iż został zmieniony silnik 3D, który odpowiada za animacje oraz renderowanie grafiki. Oczywiście nie trzeba nawet mówić, że grze wyszło to na dobre i możemy się cieszyć jeszcze ładniejszą grafiką.

Twórcy zmienili również, a właściwie ulepszyli samą rozgrywkę, możemy się bowiem przygotować na serię zarówno dosyć dużych zmian, jak i również kosmetycznych. Nie mniej jednak kilka jest szczególnie wartych uwagi i poniżej je wymieniam. 

W Football Manager 2012 pobierz otrzymujemy nowy i ulepszony system raportów, który teraz będzie dostarczał graczowi jeszcze bardziej szczegółowych informacji. Kolejna zmiana to wspomniany już w tym artykule silnik graficzny. Udostępniona zostanie również integracja z serwisami społecznościowym, co jest pewną nowością w grach, aczkolwiek ta praktyka staje się coraz bardziej popularna. Dzięki temu będziemy mogli toczyć zażarte boje z naszymi znajomymi lub innymi pasjonatami Football Managera. Inne zmiany czekają nas również w systemie zawierania umów oraz dokonywania transferów, pojawią się tam miedzy innymi nowe opcje, które z pewnością poprawią rozgrywkę i jeszcze bardziej ją urozmaicą.

W internecie można już obejrzeć kilka bardzo ciekawych filmików z gry i dowiedzieć się dzięki temu jak wygląda oraz czy na pewno warto w nią zagrać, a zapewniam, ze warto. Grę polecam szczególnie fanom piłki nożnej, którzy chcieliby poprowadzić drużynę jako jej manager, co daje zupełnie inne efekty z gry niż na przykład FIFA. Tutaj mamy spojrzenie z całkiem innej perspektywy.  Czyli reasumując, Football Manager 2012 jest grą, która jest warta, abyśmy spędzili przy niej kilka godzin naszego życia

FM 2012 już niedługo doczeka się wersji DEMO, Demo FM 12 będzie do pobrania na bestdownload.pl za darmo po kliknięciu Football Manager 12 demo pobierz.
Premierę gry FM 2012 zapowiedziano na wrzesień 2011 roku i będzie ona do pobrania po kliknięciu download FM 12 za darmo.

›› Football Manager 2012 - Download ‹‹

Napisz własną opinię o Football Manager 2012:

Tytuł opini:

Autor

Komentarz

Kod zabezpieczający

You must enable javascript to see captcha here!


Mapa strony | Mapa strony HTML | Kontakt