Znajdujesz się w Gry > Darmowe Gry > Sportowe > Pro Evolution Soccer 2012

KATEGORIE
POLECAMY
STATYSTYKI
Aktualnie online: 10
Ilość programów: 2012
Ilość sterowników: 2
Ilość gier: 158

Pro Evolution Soccer 2012

Pro Evolution Soccer 2012

Kategoria: Sportowe

Rozmiar pliku:

Licencja:

Liczba pobrań: 1415

Liczba odsłon: 5592

Redakcja:

Ocena: 0/5

Oceń:


›› Pro Evolution Soccer 2012 - Pobierz ‹‹

Opis:

Przez pewien okres czasu ta gra była uważana za lepszy symulator piłki nożnej od FIFY, wszystko jednak zmieniło się wraz z nadejściem FIFY 10, w której to z wprowadzone zostały tak znaczące zmiany, że PES został daleko w tyle i mniej osób klikało Pro Evolution Soccer 2012 download.

Nie oznacza to jednak, że nikt już nie chce wchodzić na Pro Evolution Soccer 2012 pobierz i ludzie całkiem zapomnieli o tym równie dobrym symulatorze piłki nożnej. Tyma bardziej, ze kolejna, już dwunasta odsłona tej serii również może poszczycić się kilkoma dobrymi rozwiązaniami i raczej będzie w stanie nawiązać bezpośrednie starcie z FIFĄ, która ostatnimi laty stała się fenomenem.

Bolączką PES-a było zawsze to, iż brakowało tam licencjonowanych drużyn. Po prostu Konani, czyli producent gry nie postarało się o zgodę na wykorzystanie nazwisk piłkarzy i nazw drużyn w swojej grze. Nie mniej jednak ta sytuacja powoli zaczyna się zmieniać i jak możemy zaobserwować w Pro Evolution Soccer 2012 demo coraz więcej jest rzeczywistych imion piłkarzy, co znaczy, że szefowie Konani zrozumieli, że bez tego ich gra nie osiągnie należytego sukcesu na rynku. Tym bardziej, że EA Sports, czyli producenta FIFY stać jest na świetne akcje marketingowe które mimo, że pochłaniają ogromne pieniądze, to później zwracają się z należytym zyskiem.

Konani niestety mimo tego, że jest popularne nie ma tak wielkiego zasięgu jak EA, który obecnie uchodzi za największego lidera na rynku światowym gier.

Co otrzymujemy w najnowszej odsłonie gry PES 2012? Przede wszystkim kolejne zmiany, które mają za zadanie jeszcze bardziej odwzorować zachowania piłkarzy oraz gry niczym z prawdziwego meczu. Trzeba przyznać, iż autorom udało się to i z pewnością fani nie będą zawiedzenie, a wręcz u niektórych może pojawić się niemały dylemat, dotyczący tego, czy wybrać kolejną część FIFY 12, czy też zdecydować się na PES 2012. To jednak już pozostawiam wam drodzy gracze, sami zdecydujcie w co chcielibyście zagrać. Zawsze można spróbować obu gier... 

Pro Evolution Soccer 2012 już niedługo doczeka się wersji DEMO, Demo PES 2012 będzie do pobrania na bestdownload.pl za darmo po kliknięciu PES 12 demo pobierz.
Premierę gry PES 2012 zapowiedziano na wrzesień 2011 roku i będzie ona do pobrania po kliknięciu download Pro Evolution Soccer 2012 za darmo.

›› Pro Evolution Soccer 2012 - Download ‹‹

Napisz własną opinię o Pro Evolution Soccer 2012:

Tytuł opini:

Autor

Komentarz

Kod zabezpieczający

You must enable javascript to see captcha here!


Mapa strony | Mapa strony HTML | Kontakt