Znajdujesz się w Gry > Darmowe Gry > Sportowe > FIFA 12

KATEGORIE
POLECAMY
STATYSTYKI
Aktualnie online: 10
Ilość programów: 2012
Ilość sterowników: 2
Ilość gier: 158
FIFA 12

Kategoria: Sportowe

Rozmiar pliku: 1583,83 MB

Licencja:

Liczba pobrań: 10917

Liczba odsłon: 37299

Redakcja:

Ocena: 4/5

Oceń:


›› FIFA 12 - Pobierz ‹‹

Opis:

Tej gry żadnemu fanowi piłki nożnej nie trzeba przedstawiać, FIFA 12 download, bo o niej właśnie mowa jest obecnie najlepiej sprzedającym się symulatorem piłki nożnej na świecie. Na rynku ma tylko i wyłącznie jednego konkurenta, który od lat próbuje wygrać ze świetnym marketingiem EA Sports, a mianowicie Pro Evolution Soccer.

Polecamy dodatek do FIFY 12 pod nazwą UEFA Euro 2012.

Przez wiele lat, to właśnie PES był uważany za lepszy symulator, wszystko jednak zmieniło się, kiedy wyszła FIFA 10, to właśnie wtedy rozpoczęły się działania, które miały nie tylko poprawić grafikę, ale sprawić, aby gracze naprawdę poczuli się jak na prawdziwym meczu. Co warto podkreślić, udało im się to w stu procentach i od tamtej pory wprowadzane są coraz bardziej rewolucyjne zmiany. Każdy, kto grał w FIFA 12 demo na pewno zauważył, że teraz w trybie wieloosobowym może grać nawet do pięciu graczy na jednym komputerze.

Wprowadzone zostało również kilka innych znaczących zmian, które mają za zadanie uświetnić rozgrywkę i jeszcze bardziej podnieść emocje gracza. Naprawdę trzeba przyznać, że i tym razem EA Sports nie zawiodło i wydało bardzo dobrą grę, którą można mieć poprzez FIFA 12 pobierz.

Została również poprawiona oprawa graficzna oraz przede wszystkim zmieniono system, który odpowiadał za zachowanie piłki oraz samych piłkarzy. Co to znaczy? Że teraz będzie nad piłką trudniej zapanować, ale jej zachowanie będzie bardzo zbliżone do tego jak zachowuje się ona w prawdziwym meczu. Również animacje piłkarzy zostały nieco bardziej dopieszczone i teraz nawet na zbliżeniach możemy oglądać bardzo ładnie oddane ruchy piłkarzy.

Nie trzeba tutaj również wspominać o tym, iż gra jest robiona na licencji FIFA, dzięki czemu mamy dostęp do nazw piłkarzy oraz zespołów z całego świata. To jeszcze bardziej potęguje uczucie realizmu, kiedy możemy zagrać swoją ulubioną drużyną, której kibicujemy.

Podsumowując, FIFA 12  jest grą, w którą każdy fan piłki kopanej zagrać musi i to obowiązkowo. Obecnie bowiem nie ma lepszego symulatora piłki nożnej, ewentualną alternatywa jest wspomniany wcześniej PES.

FIFA 12 już niedługo doczeka się wersji DEMO, Demo FIFA 12 będzie do pobrania na bestdownload.pl za darmo po kliknięciu FIFA 12 demo pobierz.
Premierę gry FIFA 12 zapowiedziano na wrzesień 2011 roku i będzie ona do pobrania po kliknięciu download FIFA 12 za darmo.

›› FIFA 12 - Download ‹‹

Napisz własną opinię o FIFA 12:

Tytuł opini:

Autor

Komentarz

Kod zabezpieczający

You must enable javascript to see captcha here!


Mapa strony | Mapa strony HTML | Kontakt