Znajdujesz się w Programy > Internet i komunikacja > Inne programy internetowe > Hamachi 2.0.3.115 PL

KATEGORIE
POLECAMY
STATYSTYKI
Aktualnie online: 10
Ilość programów: 2012
Ilość sterowników: 2
Ilość gier: 158

Hamachi 2.0.3.115 PL

Hamachi 2.0.3.115 PL

Kategoria: Inne programy internetowe

Rozmiar pliku: 3,5 MB

Licencja:

Liczba pobrań: 815

Liczba odsłon: 4707

Redakcja:

Ocena: 0/5

Oceń:


›› Hamachi 2.0.3.115 PL - Pobierz ‹‹

Opis:

Granie ze znajomymi w sieci i udostępnianie sobie plików? Nic prostszego, wystarczy tylko kliknąć Hamachi download i cieszyć się tym wszystkim. Hamachi jest bowiem jednym z najlepszych klientów VPN, dzięki, którym możemy tworzyć wirtualne połączenia LAN.

Czym jest takie wirtualne połączenie LAN? Jest to niczym symulacja prawdziwego połączenie za pomocą LAN, oferuje również te same możliwości, ale odbywa się na zupełnie innych zasadach. Szczególnie sprawdza się przy graniu przez internet w gry sieciowe, które wśród graczy są niezwykle popularne, bo najwięcej frajdy daje rozgrywka z prawdziwym graczem, a nie komputerowym botem. Dlatego też dzięki Hamchi pobierz organizowane są internetowe turnieje miedzy graczami, w których walczą oni o miano najlepszego gracza. Jest to bardzo duży plus tego rozwiązania i przyciąga wielu chętnych graczy.

Oczywiście klient Hamachi jest dostępny w internecie całkowicie za darmo, a co jakiś czas wychodzą jego unowocześnione wersje, aczkolwiek oferują one raczej kosmetyczne zmiany w stosunku do poprzedniczek.

›› Hamachi 2.0.3.115 PL - Download ‹‹

Napisz własną opinię o Hamachi 2.0.3.115 PL:

Tytuł opini:

Autor

Komentarz

Kod zabezpieczający

You must enable javascript to see captcha here!


Mapa strony | Mapa strony HTML | Kontakt