Znajdujesz się w Gry > Darmowe Gry > RPG > TERA

KATEGORIE
POLECAMY
STATYSTYKI
Aktualnie online: 10
Ilość programów: 2012
Ilość sterowników: 2
Ilość gier: 158
TERA

Kategoria: RPG

Rozmiar pliku:

Licencja:

Liczba pobrań: 5009

Liczba odsłon: 13156

Redakcja:

Ocena: 4/5

Oceń:


›› TERA - Pobierz ‹‹

Opis:

Jest to jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów w tym roku. Mamy tutaj do czynienia z pozycją, z gatunku MMOcRPG, która już teraz zwraca uwagę wielu graczy dzięki niecodziennemu modelowi rozgrywki oraz świetnej grafice i efektom. TERA download jest więc świetną opcją dla każdego, kto nie ma ochoty grać na przykład w Metina 2, który jest już grą nieco oklepaną.

Jak już wspominałem będzie to połączenie MMO oraz cRPG, czyli tak jak w rodzimych MMO, także i tutaj przyjdzie nam rozwijać swojego bohatera i podnosić jego umiejętności. Można więc rzec, iż nie wprowadza nic nowego, ale to oczywiście nieprawda, wystarczy zagrać w TERA demo, żeby przekonać się czym ta gra różni się od typowych i znanych wam MMO. Wspomniana juz przeze mnie grafika także zasługuje na uznanie, gdyż lokacje zostały zaprojektowane z dużą dbałością o szczegóły.

Nie trzeba robić wiele żeby zatopić się w jednej z najlepiej zapowiadających się gier w swoim gatunku, wystarczy bowiem tylko TERA pobierz i już można delektować się grą na wysokim poziomie.

›› TERA - Download ‹‹

Napisz własną opinię o TERA:

Tytuł opini:

Autor

Komentarz

Kod zabezpieczający

You must enable javascript to see captcha here!


/<>dużo zajmuje

nie jest w j.polskim

DODAŁ: piteros, DNIA: Thursday, 29 December 2016

Mapa strony | Mapa strony HTML | Kontakt