Znajdujesz się w Gry > Darmowe Gry > Strategiczne > Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution

KATEGORIE
POLECAMY
STATYSTYKI
Aktualnie online: 10
Ilość programów: 2012
Ilość sterowników: 2
Ilość gier: 158

Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution

Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution

Kategoria: Strategiczne

Rozmiar pliku: 341 MB

Licencja:

Liczba pobrań: 1692

Liczba odsłon: 5063

Redakcja:

Ocena: 0/5

Oceń:


›› Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution - Pobierz ‹‹

Opis:

Kolejne, samodzielne rozszerzenie do gry Warhammer 40,000: Dawn of War II wprowadza kilka nowych zmian. Aby dowiedzieć się co zmieniono oraz jakie nowe misje oferuje gra, pobierz Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution.

Akcja dodatku rozgrywa się dokładnie dziesięć lat po wydarzeniach, które miały miejsce w poprzedniej części. Na pewno ucieszy to, że w trybie single player mamy możliwość zagrania wszystkimi dostępnymi w grze rasami. Różnią się one od siebie pod względem cech i uzbrojenia oraz tym, że w przypadku grania każdą z ras trzeba obrać inny styl rozgrywki. Poprzez download Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution mamy więc okazję sprawdzić, jak gra wygląda z perspektywy grania inną rasą.

W najnowszej części, jak już na początku mówiłem, wprowadzono kilka zmian w rozgrywce. Mianowicie teraz możemy zbierać surowce, które następnie przeznaczamy na szkolenie i rozwój jednostek oraz broni. Kolejną ciekawą opcją, która pojawia się w zależności od danej misji, jest konstruowanie własnych pojazdów. Zmiany zaszły także w sferze bohaterów gry, teraz mają oni lepsze zdolności, co na pewno przekłada się na ciekawszą rozgrywkę. Pobierz za darmo Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution i zakosztuj tej niezwykłej i wciągającej gry. Dzięki dostępie do wielu różnego rodzaju broni na pewno będziesz chciał zagrać choć przez chwilę każdą z ras. Wybierz dla siebie tą, której styl gry najbardziej ci odpowiada i wyrusz na jedną z wielu rozmaitych misji, które przetestują twój zmysł gracza.

Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution już niedługo doczeka się wersji DEMO, Demo Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution będzie do pobrania na bestdownload.pl za darmo po kliknięciu Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution.
Premierę gry Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution zapowiedziano na marzec 2011 roku i będzie ona do pobrania po kliknięciu download Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution za darmo.

›› Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution - Download ‹‹

Napisz własną opinię o Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution:

Tytuł opini:

Autor

Komentarz

Kod zabezpieczający

You must enable javascript to see captcha here!


Mapa strony | Mapa strony HTML | Kontakt