Znajdujesz się w Gry > Darmowe Gry > Wyścigi > Shift 2: Unleashed

KATEGORIE
POLECAMY
STATYSTYKI
Aktualnie online: 10
Ilość programów: 2012
Ilość sterowników: 2
Ilość gier: 158

Shift 2: Unleashed

Shift 2: Unleashed

Kategoria: Wyścigi

Rozmiar pliku:

Licencja:

Liczba pobrań: 5322

Liczba odsłon: 9805

Redakcja:

Ocena: 5/5

Oceń:


›› Shift 2: Unleashed - Pobierz ‹‹

Opis:

Na pewno wielu graczom ten tytuł, a w zasadzie jego pierwsza część wydaje się znajoma. Tak, jest to kolejna odsłona wydanej dwa lata temu gry Need For Speer Shift. Producentom zależy, jednak na tym, aby najnowsza odsłona, tej gry, była poniekąd początkiem nowej marki. Na pewno każdy jest ciekawy co przyniesie nowa gra z tej serii, także nie czekaj, tylko pobierz Shift 2: Unleashed.

Podobnie jak w poprzedniej części, także tutaj wcielamy się w rolę kierowcy wyścigowego. Poprzednik, czyli Need For Speed Shift, okazał się tytułem na przyzwoitym poziomie, dlatego też, jeśli chodzi o model jazdy to nie wprowadzano tu żadnych zmian. Gra stawia przede wszystkim na realizm, i to powinien być dla wielu wystarczający powód, aby wybrać Shift 2: Unleashed download.

Dla niektórych może na początku wydawać się nieco trudna, ale po kilku wyścigach z pewnością nie będzie żadnych problemów. Poprawi się również grafika. Nie czekaj więc, ale pobierz za darmo Shift 2: Unleashed demo i wsiadaj do swojego wirtualnego auta na podbój torów.

Shift 2: Unleashed już niedługo doczeka się wersji DEMO, Demo Shift 2: Unleashed będzie do pobrania na bestdownload.pl za darmo po kliknięciu Shift 2: Unleashed demo pobierz.
Premierę gry Shift 2: Unleashed zapowiedziano na marzec 2011 roku i będzie ona do pobrania po kliknięciu download Shift 2: Unleashed za darmo.

›› Shift 2: Unleashed - Download ‹‹

Napisz własną opinię o Shift 2: Unleashed:

Tytuł opini:

Autor

Komentarz

Kod zabezpieczający

You must enable javascript to see captcha here!


Mapa strony | Mapa strony HTML | Kontakt