Znajdujesz się w Gry > Darmowe Gry > Akcja > Postal 3

KATEGORIE
POLECAMY
STATYSTYKI
Aktualnie online: 10
Ilość programów: 2012
Ilość sterowników: 2
Ilość gier: 158
Postal 3

Kategoria: Akcja

Rozmiar pliku:

Licencja:

Liczba pobrań: 21950

Liczba odsłon: 270756

Redakcja:

Ocena: 5/5

Oceń:


›› Postal 3 - Pobierz ‹‹

Opis:

     Postal 3 to kolejna odsłona jednej z najbardziej brutalnych gier PC w historii. Tym razem, po zniszczeniu Paradise City główny bohater przeprowadza się do większego miasta - Catharsis City, w którym toczy się przesiąknięta brutalnością fabuła z licznymi krwawymi scenami.

    Pobierz za darmo Postal III i wciel się w postać Postala Dude'a, sfrustrowanego bezrobotnego człowieka mającego problemy ze znalezieniem pracy. Przekonaj się sam do czego taka frustracja jest w stanie doprowadzić...

    Ta okrzyknięta mianem jednej z najbardziej krwawych gier w historii pozycja oferuje trzy ścieżki prowadzenia postaci: Good, Bad oraz Insine. Niezależnie więc od tego, czy lubisz wcielać się w postacie pozytywne, negatywne czy w osobników mających delikatnie mówiąc poważne problemy z psychiką, ta gra Cię nie zawiedzie.

    Warto wspomnieć również o świetnie dopracowanej grafice. Choć Postal 3 bazuje na silniku Source, znanym z takich pozycji jak Half-Life 2, to jednak przeszedł tyle przeróbek, że ciężko nam będzie dostrzec podobieństwa w sferze graficznej obu tych gier. Liczne detale zostały zaprojektowane w taki sposób aby możliwie najbardziej podkreślić klimat tej nietypowej gry.

    Kliknij w Postal 3 download i podziwiaj kreatywność programistów, którzy postanowili zaszokować graczy brońmi tak niezwykłymi jak choćby hybryda borsuka i piły mechanicznej. Nawet połączenie kota ze strzelbą znane z poprzedniego Postala nie jest w stanie przebić niektórych dostępnych giwer. Wejdź w interakcje z jednym ze 150 mieszkańców Catharsis City, lub urządź jedną wielką demolkę. Po prostu pobierz grę Postal III i daj się ponieść wyobraźni...

Postal 3 już niedługo doczeka się wersji DEMO, Demo Postal 3 będzie do pobrania na bestdownload.pl za darmo po kliknięciu Postal 3 demo pobierz.
Premierę gry Postal 3 zapowiedziano na marzec 2011 roku i będzie ona do pobrania po kliknięciu download Postal 3 za darmo.

›› Postal 3 - Download ‹‹

Napisz własną opinię o Postal 3:

Tytuł opini:

Autor

Komentarz

Kod zabezpieczający

You must enable javascript to see captcha here!


fajne

fajna ale demo

DODAŁ: kuba4321, DNIA: Monday, 23 April 2012

mojaopinia

tutaj macie full wersje: http://bit.ly/1LzRMmW

DODAŁ: markotny, DNIA: Thursday, 17 September 2015

Mapa strony | Mapa strony HTML | Kontakt