Znajdujesz się w Gry > Darmowe Gry > Strzelanki > Crysis 2

KATEGORIE
POLECAMY
STATYSTYKI
Aktualnie online: 19
Ilość programów: 2011
Ilość sterowników: 2
Ilość gier: 158
Crysis 2

Kategoria: Strzelanki

Rozmiar pliku:

Licencja:

Liczba pobrań: 3100

Liczba odsłon: 7316

Redakcja:

Ocena: 0/5

Oceń:


›› Crysis 2 - Pobierz ‹‹

Opis:

    To co odróżnia Crysis 2 od innych gier FPS to z pewnością ogromna swoboda działania. Nieszablonowe podejście twórców gry do tego aspektu sprawiło, że mamy naprawdę bogaty wybór taktyk. Przemierzając rozległe tereny sami decydujemy w jaki sposób eliminować mamy przeciwników i wykonywać kolejne zadania. Pobierz za darmo Crysis 2 i zobacz sam jak niezwykłe i liczne możliwości daje Ci w walce z obcymi atakującymi naszą planetę przyodzianie nanoskafandera.

    Crysis 2 wyróżnia się nie tylko ze względu na świetnie dopracowany obraz 3D, ale także przez grafikę w ogóle. Wyświetlanie ogromnych poziomów nie stanowi problemu dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii GryEngine 3. Sceny są bardzo wyraziste i realistyczne, a bogactwo detali zaskakuje nawet najbardziej wybrednych graczy. Jeśli dodamy do tego świetną fabułę i nowe tryby skafandra to łatwo sobie wyobrazić jak świetną osiągnięto w tej grze grywalność. Pobierz Crysis 2 i rozkoszuj się rozrywką na najwyższym poziomie!

    W Crysis 2 masz do wyboru dwa główne tryby nonaskafandra i kilka podtrybów. W zależności od tego, czy wolisz być niewidzialny dla swoich przeciwników, czy może chcesz postawić na siłę rażenia, możesz dobrać ustawienia skafandra tak aby zapewniał Ci preferowane przez Ciebie możliwości. Poprzez usprawnianie skafandra dodatkowymi modułami, jego posiadacz staje się naprawdę potężną bronią w walce z hordami obcych najeźdźców.

    Skorzystaj z funkcji download i pobierz za darmo Crysis 2. Dołącz do fanów tej niezwykłej gry stworzonej przez Crytek na potrzeby najbardziej wymagających graczy, ceniących sobie swobodę wyboru w kwestiach taktycznych czy funkcjonalnych.

Crysis 2 już niedługo doczeka się wersji DEMO, Demo Crysis 2 będzie do pobrania na bestdownload.pl za darmo po kliknięciu Crysis 2 demo pobierz.
Premierę gry Crysis 2 zapowiedziano na marzec 2011 roku i będzie ona do pobrania po kliknięciu download Crysis 2 za darmo.

›› Crysis 2 - Download ‹‹

Napisz własną opinię o Crysis 2:

Tytuł opini:

Autor

Komentarz

Kod zabezpieczający

You must enable javascript to see captcha here!


Mapa strony | Mapa strony HTML | Kontakt

wso shell IndoXploit shell wso shell hacklink satış hacklink wordpress free themes Google