Znajdujesz się w Gry > Darmowe Gry > Akcja > Assassin's Creed: Brotherhood

KATEGORIE
POLECAMY
STATYSTYKI
Aktualnie online: 15
Ilość programów: 2011
Ilość sterowników: 2
Ilość gier: 158

Assassin's Creed: Brotherhood

Assassin's Creed: Brotherhood

Kategoria: Akcja

Rozmiar pliku:

Licencja:

Liczba pobrań: 16451

Liczba odsłon: 27366

Redakcja:

Ocena: 5/5

Oceń:


›› Assassin's Creed: Brotherhood - Pobierz ‹‹

Opis:

    Assassin's Creed: Brotherhood to już trzecia odsłona serii jednej z najlepiej sprzedających się gier. Jest to kontynuacja wątków znanych z poprzednich Assassin's Creed. Znów wcielamy się w rolę Ezio Auditore de Frienza, aby tym razem na terenie Rzymu stawić czoła templariuszom.

    Pobierz za darmo Assassin's Creed: Brotherhood i przejmij kontrolę nie tylko nad Ezio Auditore de Frienza, ale nad całym zakonem zabójców starającym się pokonać templariuszy. Dzięki kilku innowacjom jakie wprowadzono w tej części Assassin's Creed, rozgrywka jest o wiele żywsza niż w częściach poprzednich. Do najciekawszych należą sekwencje uderzeń pozwalające Eziowi zadawać potężne obrażenia przeciwnikom czy nowe bronie. Na szczególną uwagę zasługuje SwitchBlade - ukryte przez templariuszy magiczne ostrze, ale także inne nowości takie jak szpony, wachlarz czy strzykawka sprawiają że toczone pojedynki stają się jeszcze ciekawsze.

    W Bractwie Assassin's Creed pojawiły się też nowe wynalazki Leonarda da Vinci takie jak spadochron czy maszyna latająca. Pobierz Assassin's Creed: Brotherhood i przekonaj się sam w jak piękny i malowniczy sposób programiści odtworzyli Wieczne Miasto sprzed kilku wieków. Wyzwalaj kolejne dzielnice eliminując sprawujące nad nimi kontrolę wieże.

    Kolejną nowością w tej odsłonie gry jest kilka trybów rozgrywki wieloosobowej. W jednym z nich możesz wcielić się w postać o wybranej przez Ciebie klasie, obdarzonej właściwym jej zestawem  zabójczych ciosów i broni. Kliknij w Assassin's Creed: Brotherhood download i sprawdź sam jakie jeszcze niespodzianki przyszykowali dla Ciebie programiści z Ubisofta.

Wymagania sprzętowe:
 Core 2 Duo 2.6 GHz, 1.5 GB RAM, karta grafiki GeForce 8800 lub lepsza, Windows XP/Vista/7 + dodatkowo: stałe połączenie z Internetem

Assassin's Creed: Brotherhood już niedługo doczeka się wersji DEMO, Demo Assassin's Creed: Brotherhood będzie do pobrania na bestdownload.pl za darmo po kliknięciu Assassin's Creed: Brotherhood demo pobierz.
Premierę gry zapowiedziano na marzec 2011 roku i będzie ona do pobrania po kliknięciu download Assassin's Creed: Brotherhood za darmo.

›› Assassin's Creed: Brotherhood - Download ‹‹

Napisz własną opinię o Assassin's Creed: Brotherhood:

Tytuł opini:

Autor

Komentarz

Kod zabezpieczający

You must enable javascript to see captcha here!


fajne

to jest bardzo fajna gra

DODAŁ: nieznam, DNIA: Tuesday, 8 May 2012

Mapa strony | Mapa strony HTML | Kontakt

wso shell IndoXploit shell wso shell hacklink satış hacklink wordpress free themes Google