Znajdujesz się w Gry > Darmowe Gry > RPG > Diablo 3

KATEGORIE
POLECAMY
STATYSTYKI
Aktualnie online: 10
Ilość programów: 2012
Ilość sterowników: 2
Ilość gier: 158
Diablo 3

Kategoria: RPG

Rozmiar pliku: 7,4GB

Licencja:

Liczba pobrań: 37651

Liczba odsłon: 86327

Redakcja:

Ocena: 4/5

Oceń:


›› Diablo 3 - Pobierz ‹‹

Opis:

    O grach Blizzarda z serii Diablo słyszał chyba każdy. Po długich latach oczekiwania w końcu ukazuje się trzecia odsłona tej pozycji. Skorzystaj z opcji Diablo 3 download i zagraj w jedną z najlepszych gier w historii!

    Fabuła Diablo III rozpoczyna nigdzie indziej jak w starym poczciwym Tristram, gdzie Deckard Cain spostrzega kometę spadającą z nieba. Uderza dokładnie w to samo miejsce, gdzie przed dwudziestu laty pojawił się Diablo. To z pewnością nie może wróżyć nic dobrego...

    Diablo 3 zawiera to co najlepsze w części drugiej i pierwszej, dodając przy tym sporo nowych elementów. Podobnie jak w poprzednich częściach, tak i w trójce mamy do wyboru kilka postaci. Tym razem wybieramy spośród pięciu: Barbarzyńcy, Szamana, Maga, Mnicha oraz Łowcy Demonów. Również jeśli chodzi o fabułę nie zmieniło się wiele - wciąż należy ona do jednego z najciekawszych aspektów gry. Pobierz za darmo Diablo 3 i pozwól ponieść się niesamowitej historii opowiadającej o sprzymierzonych siłach zła, których celem jest unicestwienia świata. Niesamowicie dopracowane filmiki przerywające główne momenty rozgrywki sprawiają, że gra zyskuje na klimacie jeszcze bardziej, a fabuła po prostu poraża.

    W Diablo 3 gracz po raz kolejny spotyka się z izometrycznym rzutem na przygody głównego bohatera. Nic w tym dziwnego - w końcu jest to ważny element świadczący wręcz o istocie gier z tej serii. To co jest z pewnością nowe to silnik graficzny, który był wykorzystywany w grach takich jak m.in. StarCraft 2. Dzięki jego zastosowaniu udało się osiągnąć naprawdę niesamowite efekty specjalne występujące w grze np. podczas rzucania niektórych czarów. Koniecznie pobierz Diablo 3i zobacz to na własne oczy!

    Diablo III zapewnia jeszcze większą interakcję bohatera ze światem gry niż poprzednie części tej serii. Potężne, niszczycielskie zaklęcia rzucane w stronę wrogo nastawionych stworów niszczą także elementy wystroju, takie jak ławki czy stoliki. Warto również wspomnieć o możliwościach jakie daje gra w trybie multi. Interakcje PvP i bogate możliwości kooperacji z innymi graczami to tylko wstęp do tego, co oferuje Ci Diablo 3.

Diablo III już niedługo doczeka się wersji DEMO, Demo Diablo 3 będzie do pobrania na bestdownload.pl za darmo po kliknięciu Diablo 3 demo pobierz.
Premierę gry Diablo 3 zapowiedziano na 2011 rok i będzie ona do pobrania po kliknięciu download Diablo 3 za darmo.

›› Diablo 3 - Download ‹‹

Napisz własną opinię o Diablo 3:

Tytuł opini:

Autor

Komentarz

Kod zabezpieczający

You must enable javascript to see captcha here!


i jak ?

działa to w ogóle ?

DODAŁ: ziom, DNIA: Tuesday, 15 May 2012

fajna

to jest fajna gra

DODAŁ: pomysłowy, DNIA: Sunday, 20 May 2012

darmo?

czy to naserio jest darmo??

DODAŁ: zolty, DNIA: Monday, 21 May 2012

do zoltego

to jest tylko gra bez seriala

DODAŁ: PuKo, DNIA: Tuesday, 29 May 2012

mojaopinia

tutaj macie full wersje: http://bit.ly/1iiYTIQ

DODAŁ: markotny, DNIA: Thursday, 17 September 2015

Mapa strony | Mapa strony HTML | Kontakt