Znajdujesz się w Gry > Darmowe Gry > Symulatory > The Sims: Średniowiecze

KATEGORIE
POLECAMY
STATYSTYKI
Aktualnie online: 16
Ilość programów: 2011
Ilość sterowników: 2
Ilość gier: 158

The Sims: Średniowiecze

The Sims: Średniowiecze

Kategoria: Symulatory

Rozmiar pliku:

Licencja:

Liczba pobrań: 24430

Liczba odsłon: 42059

Redakcja:

Ocena: 5/5

Oceń:


›› The Sims: Średniowiecze - Pobierz ‹‹

Opis:

    The Sims: Średniowiecze to kolejna gra z serii The Sims. Tym razem, wraz z Simami przenosimy się w epokę średniowieczną. Czeka nas tu wiele ciekawych zadań począwszy od opieki nad dzieckiem, a na wykuwaniu zbroi czy udziale w turniejach rycerskich skończywszy. W tej części zastosowano innowacyjne metody rozgrywki i wiele ciekawostek, które do tej pory nie były dostępne w innych grach z tej serii.

    Pobierz za darmo The Sims: Średniowiecze i bądź uczestnikiem jakże ciekawego dworskiego życia. To co wyróżnia tę pozycję z całej serii to z pewnością cel gry. W tym wypadku nie możemy dbać jedynie o pojedyncze Simy, ale musimy pilnować aby rozbudowywało się całe królestwo. Wciel się w króla, królowej, rycerza, średniowiecznego maga, lub jednej z wielu innych postaci i wypełnij przeznaczony dla niej zestaw zadań.

    Kliknij w The Sims: Średniowiecze download aby podziwiać stopień w jakim możesz wpływać na tworzenie środowiska dla Twoich Simów. Jeśli chodzi o immersję, to trzeba przyznać, że tym razem Maxis przeszedł sam siebie. Wpływ jaki masz na liczne detale królestwa i otaczającego Simów świata jest ogromny. Jeśli dodamy do tego niewiarygodne możliwości kształtowania postaci, zarówno jeśli chodzi o ich wygląd, osobowość, czy umiejętności i przywary to łatwo sobie wyobrazić jak wciągająca jest to gra.

    Pobierz The Sims: Średniowiecze i stwórz dobrze prosperujące królestwo, w którym Simowie będą się świetnie bawić podczas turniejów rycerskich, umacniać więzi z innymi mieszkańcami i wychowywać dzieci. Zasmakuj zwykłej średniowiecznej codzienności.

The Sims: Średniowiecze już niedługo doczeka się wersji DEMO, Demo The Sims: Średniowiecze będzie do pobrania na bestdownload.pl za darmo po kliknięciu The Sims: Średniowiecze.
Premierę gry The Sims: Średniowiecze zapowiedziano na marzec 2011 roku i będzie ona do pobrania po kliknięciu download The Sims: Średniowiecze za darmo.


 

›› The Sims: Średniowiecze - Download ‹‹

Napisz własną opinię o The Sims: Średniowiecze:

Tytuł opini:

Autor

Komentarz

Kod zabezpieczający

You must enable javascript to see captcha here!


Mapa strony | Mapa strony HTML | Kontakt

wso shell IndoXploit shell wso shell hacklink satış hacklink wordpress free themes Google