Znajdujesz się w Gry > Darmowe Gry > Strategiczne > Starcraft 2: Wings of Liberty

KATEGORIE
POLECAMY
STATYSTYKI
Aktualnie online: 10
Ilość programów: 2012
Ilość sterowników: 2
Ilość gier: 158

Starcraft 2: Wings of Liberty

Starcraft 2: Wings of Liberty

Kategoria: Strategiczne

Rozmiar pliku: 1.54GB

Licencja:

Liczba pobrań: 868

Liczba odsłon: 2627

Redakcja:

Ocena: 0/5

Oceń:


›› Starcraft 2: Wings of Liberty - Pobierz ‹‹

Opis:

    Starcraft 2: Wings of Liberty jest kontynuacją znanej, uważanej przez wielu graczy za najlepszą w historii gry strategicznej - Starcrafta. Wings of Liberty to gra czasu rzeczywistego gwarantująca świetną zabawę i niesamowite emocje. Obok tej pozycji po prostu nie można przejść obojętnie.

    O tym, że Starcraft 2: Wing of Liberty demo jest grą z górnej półki świadczyć może sam fakt, że wydał ją Blizzard. Chyba nikomu nie trzeba mówić co kryje się za tytułami pozycji takich jak Diablo, WarCraft czy The Lost Vikings - równie słynnych gier Blizzarda. Jeśli dodamy fakt, że programiści Blizzarda pracowali nad Wings of Liberty 7 długich lat, łatwo sobie wyobrazić jak perfekcyjnie dopracowana musi być to gra, oraz jakie możliwości oferuje graczom.

    Starcraft 2: Wings of Liberty czerpie ze swojego poprzednika to co najlepsze i dodaje jeszcze więcej. Celem gracza jest zbudowanie bazy, chronienie jej przed wrogimi oddziałami, oraz ekonomiczne zarządzanie zasobami. To co wprawiło oczekujących 12 lat na kontynuację kultowej strategii graczy w zachwyt, to jeszcze większa możliwość wyboru - zarówno odnośnie podejmowanych misji jak i drogi rozoju technologicznego. To od Ciebie zależy jak chcesz grać!

    Pobierz za darmo Starcraft 2: Wings of Liberty już teraz i wciel się w rolę Jima Raynora chroniącego potężny artefakt przed Zergami! Poczuj na własnej skórze emocje, jakich dostarcza najlepsza gra strategiczna w historii. Podziwiaj nowoczesny engine graficzny i zachwyć się wręcz magiczną animacją w pełni trójwymiarowych jednostek.

    Download gry Starcraft 2: Wings of Liberty nic nie kosztuje - u nas ściągasz za darmo!

›› Starcraft 2: Wings of Liberty - Download ‹‹

Napisz własną opinię o Starcraft 2: Wings of Liberty:

Tytuł opini:

Autor

Komentarz

Kod zabezpieczający

You must enable javascript to see captcha here!


Mapa strony | Mapa strony HTML | Kontakt