Znajdujesz się w Gry > Darmowe Gry > Gry przeglądarkowe > Seafight

KATEGORIE
POLECAMY
STATYSTYKI
Aktualnie online: 10
Ilość programów: 2012
Ilość sterowników: 2
Ilość gier: 158
Seafight

Kategoria: Gry przeglądarkowe

Rozmiar pliku: Gra online

Licencja:

Liczba pobrań: 824

Liczba odsłon: 2822

Redakcja:

Ocena: 0/5

Oceń:


›› Seafight - Pobierz ‹‹

Opis:

    Seatfight to gra o świetnej grywalności oparta o przeglądarkę. Wcielamy się w niej w rolę pirata, aby zasmakować życia jakie prowadzą morscy rozbójnicy. Ciekawa fabuła, prosty interfejs oferujący jednak wiele ciekawych możliwości i brak konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania na komputerze sprawiają, że Seatfight jest jedną z najchętniej wybieranych przez użytkowników internetu grą tego typu!

    Bogactwo funkcji i możliwości jakie oferuje Seatfight może przyprawić o ból głowy nawet najbardziej wytrawnych graczy. Na szczęście prostota podstawowych zasad sprawia, że korzystanie nawet z pozornie skomplikowanych funkcji okazuje się niezwykle proste.

    Seatfight oferuje graczom atrakcje takie jak: przeprowadzanie abordażu, rabowanie, zakładanie flot i dobór sojuszników, poszukiwanie skarbów i wiele innych mrożących krew w żyłach przygód. Wszystko to podane jest użytkownikowi we wspaniałej szacie graficznej. Niesamowitego smaczku grze dodaje fakt, że gramy w czasie realnym z setkami, tysiącami innych graczy.

    W Seatfight najwytrwalsi gracze mają szansę na zdobycie nie tylko wirtualnych łupów. Najlepsi mogą liczyć na nagrody dochodzące nawet do 10 000 euro!

Play Seafight

›› Seafight - Download ‹‹

Napisz własną opinię o Seafight:

Tytuł opini:

Autor

Komentarz

Kod zabezpieczający

You must enable javascript to see captcha here!


Mapa strony | Mapa strony HTML | Kontakt