Znajdujesz się w Programy > Bezpieczeństwo > Programy antyspyware > RemoveWGA

KATEGORIE
POLECAMY
STATYSTYKI
Aktualnie online: 10
Ilość programów: 2011
Ilość sterowników: 2
Ilość gier: 158
RemoveWGA

Kategoria: Programy antyspyware

Rozmiar pliku: 0.2 MB

Licencja:

Liczba pobrań: 2386

Liczba odsłon: 5224

Redakcja:

Ocena: 0/5

Oceń:


›› RemoveWGA - Pobierz ‹‹

Opis:

RemoveWGA to darmowe narzędzie usuwające Windows Genuine Advantage Notification ( RemoveWGA za darmo ). Najnowsza wersja RemoveWGA pozwala nam na usunięcie z Windowsa ?Windows Genuine Advantage Notifications?, który powoduje połączenie się komputera z siedzibą Microsoft za każdym razem, gdy włączymy naszego blaszaka. Dzięki temu bardzo przydatnemu programowi nie będziemy już nigdy musieli oglądać powiadomień o konieczności rejestracji naszego Windows?a ( RemoveWGA free ).

Możliwe jest to dzięki temu, że RemoveWGA usuwa Windows Licence Validation Tool, odpowiedzialnego za ściągnie słynnej ( ale bardzo nielubianej ) poprawki na Windows, która sprawdzała autentyczność zainstalowanego systemu operacyjnego, z naszego komputera ( Darmowy RemoveWGA ). RemoweWGA dokona za nas koniecznych do usunięcia "szpiega" zmian w rejestrze systemowym, nie pozwoli również połączyć się aplikacji WGA z serwerami Microsoftu. RemoveWGA upora się ze wszystkimi dostępnymi wersjami pilotażowymi tej aplikacji rozprowadzanymi, przy okazji okresowych uaktualnień, przez Microsoft. Najnowszego RemoveWGA bez problemu odpalimy na takich platformach jak Windows 95, Windows 98, Windows ME, Windows NT, Windows 2000, Windows Vista oraz oczywiście na Windows XP ( RemoveWGA download ).

Mimo swojego przeznaczenia RemoveWGA promuje wśród swoich użytkowników używanie legalnego oprogramowania. Warto pamiętać o tym, że RemoveWGA tylko wyłącza powiadomienia, nie zajmuje się zaś uwierzytelnianiem naszego systemu. Bardzo pomocny, darmowy a co najważniejsze prosty program godny polecenia ( Pobierz RemoveWGA ).

›› RemoveWGA - Download ‹‹

Napisz własną opinię o RemoveWGA:

Tytuł opini:

Autor

Komentarz

Kod zabezpieczający

You must enable javascript to see captcha here!


Mapa strony | Mapa strony HTML | Kontakt

wso shell IndoXploit shell wso shell hacklink satış hacklink wordpress free themes Google