KATEGORIE
POLECAMY
STATYSTYKI
Aktualnie online: 10
Ilość programów: 2012
Ilość sterowników: 2
Ilość gier: 158
GOM Player 2

Kategoria: Odtwarzacze plików audio i video

Rozmiar pliku: 5 MB

Licencja:

Liczba pobrań: 1043

Liczba odsłon: 3042

Redakcja:

Ocena: 0/5

Oceń:


›› GOM Player 2 - Pobierz ‹‹

Opis:

GOM Player to odtwarzacz multimediów który dzięki swojej prostocie obsługi i funkcjonalności staje się bardzo popularny na naszym rynku ( Darmowy GOM Player ). Najnowszy GOM Player umożliwia odtwarzanie różnych formatów video (np. AVI, DAT, MPEG, XviD, DivX, FLV1, AC3, OGG, MP4, H263). GOM Player umożliwia nam strumieniowe odtwarzanie (WMV, ASF, ASX) jak i odtwarzanie filmów w formacie DVD z obsługą dźwięku 5.1 surround system a do tego pozwala nam na oglądanie filmów bez potrzeby pobierania dodatkowych filtrów czy kodeków z Internetu (GOM Player free ). Oczywiście standardem jest możliwość wyświetlania napisów przez GOM Player.

Kolejną ciekawą funkcją najnowszej wersji GOM Player jest możliwość wykonywania screenów z dowolnego filmu, a odtwarzanie możliwe jest w trybie pełnoekranowym lub w trybie pełnego rozciągnięcia ekranu (GOM Player download ). W GOM Player mamy również dostęp do sporej liczby narzędzi, filtrów dźwięku, wyostrzenia/rozmycia obrazu, tworzenia playlist i wielu pomocnych ustawień i opcji. Dodatkowo bardzo istotną cechą nowego GOM Player jest możliwość oglądania zepsutego filmu AVI, który w pozostałych programach nie chce się otworzyć oraz możliwość oglądania nie do końca pobranych plików, funkcja ta z pewnością zadowoli użytkowników sieci p2p, którzy chcą podglądnąć film przed pobraniem całości lub chcą sprawdzić czy pobierają odpowiedni film (GOM Player za darmo ).

Najnowszy GOM Player jest kompatybilny z takimi systemami jak Windows 98, Windows Me, Windows 2000, Windows XP oraz Windows Vista. Polecam ten przyjemny, prosty i co najważniejsze funkcjonalny odtwarzacz multimedialny GOM Player ( Pobierz GOM Player ).

›› GOM Player 2 - Download ‹‹

Napisz własną opinię o GOM Player 2:

Tytuł opini:

Autor

Komentarz

Kod zabezpieczający

You must enable javascript to see captcha here!


Mapa strony | Mapa strony HTML | Kontakt