KATEGORIE
POLECAMY
STATYSTYKI
Aktualnie online: 10
Ilość programów: 2012
Ilość sterowników: 2
Ilość gier: 158
DivFix

Kategoria: Obróbka i konwersja audio

Rozmiar pliku: 0.5 MB

Licencja:

Liczba pobrań: 2348

Liczba odsłon: 5751

Redakcja:

Ocena: 0/5

Oceń:


›› DivFix - Pobierz ‹‹

Opis:

DivFix jest bardzo dobrym programem służącym do naprawiania uszkodzonych plików AVI ( DivFix za darmo ), które zostały zakodowane przy pomocy kodeków takich jak DivX, Xvid, umożliwiający również odtwarzanie całkowicie nie ściągniętych filmów z internetu ( z sieci np. peer to peer). Najnowszy DivFix działa na tej zasadzie, że przebudowuje indeks filmu, usuwając z niego uszkodzone fragmenty, których naprawa jest niemożliwa (można naprawiać zepsute pliki AVI w postaci uciętych plików ).

Najnowszą odsłonę DivFix bez problemu można stosować na systemie Windows Vista ( DivFix free ), zarówno instalacja jak i działanie DivFix?a na Viście przebiega bez najmniejszych nawet problemów. Bardzo dużą zaletą najnowszego DivFix?a jest dostępna specjalnie napisana wersja DivFix?a dla użytkowników systemu operacyjnego Linux. Nowiutki DivFix przeznaczony jest do naprawy uszkodzonych filmów wideo które skompresowane są za pomocą kodeków DivX oraz Xvid. ( DivFix download ) Dzięki programowi DivFix będziemy mogli oglądać filmy, które w innym przypadku nadawały się tylko do skasowania. Choć aplikacja posiada czytelny interfejs i jest bardzo prosta w użyciu ( Darmowy DivFix ), przed zabraniem się do naprawy uszkodzonych plików zalecane jest wykonanie kopii bezpieczeństwa naprawianych filmów ( tak na wszelki wypadek ).

DivFix obsługuje pliki o wadze przekraczającej 2 GB!! Jeśli jesteś osobą, która ma problemy z odtworzeniem bardzo lubianych przez siebie filmów albo pamiątkowych nagrań zapisanych w technologii DivX oraz Xvid, najnowszy DivFix jest idealnym rozwiązaniem dla ciebie ( Pobierz DivFix ).

›› DivFix - Download ‹‹

Napisz własną opinię o DivFix:

Tytuł opini:

Autor

Komentarz

Kod zabezpieczający

You must enable javascript to see captcha here!


Mapa strony | Mapa strony HTML | Kontakt