Znajdujesz się w Programy > Narzędzia > Narzędzia administracyjne > xp-AntiSpy 3.97.3

KATEGORIE
POLECAMY
STATYSTYKI
Aktualnie online: 10
Ilość programów: 2012
Ilość sterowników: 2
Ilość gier: 158

xp-AntiSpy 3.97.3

xp-AntiSpy 3.97.3

Kategoria: Narzędzia administracyjne

Rozmiar pliku: 0.4 MB

Licencja:

Liczba pobrań: 1003

Liczba odsłon: 3206

Redakcja:

Ocena: 0/5

Oceń:


›› xp-AntiSpy 3.97.3 - Pobierz ‹‹

Opis:

XP-AntiSpy to wyjątkowo prosty i nieduży, ale bardzo pożyteczny i przydatny program umożliwiający nam blokowanie sporej ilości zbędnych funkcji Windows XP wymagających połączenia z Internetem ( Darmowy XP-AntiSpy ). XP-AntiSpy blokuje automatyczna aktualizację systemu, wysyłanie informacji o błędach, zdalną pomoc, itp. Dzięki najnowszemu XP-AntiSpy dostosujemy funkcje Windows Media Player na przykład wyłączymy opcję automatycznego pobierania licencji, funkcję automatycznych uaktualnień i ściągania kodeków i wiele innych.

XP-AntiSpy umożliwi nam wyłączenie usług raportowania błędów w systemie oraz pakiecie OfficeXP (XP-AntiSpy za darmo ). Nowy XP-AntiSpy pozwoli nam na dostosowanie Internet Explorer?a. Polega to na wyłączeniu automatycznych i zaplanowanych aktualizacji, automatycznego uzupełniania formularzy, kontroli ActiveX oraz Java Script itp.. Dzięki XP-AntiSpy całkowicie usuniemy MSN Messenger i wyłączymy wiele innych zbędnych i spowalniających nasz system usług (XP-AntiSpy download ). Przejrzysty interfejs programu XP-AntiSpy pozwoli nam w prosty sposób wybrać aktywację lub deaktywację funkcji związanych z samym systemem, odtwarzaczem Windows Media Player oraz przeglądarką Internet Explorer (XP-AntiSpy free ).

Na przykład moja osobę wprost rozwalił na funty ten program. XP-AntiSpy jest iście mistrzowski, mianowicie miałem wcześniej problemy z kompem np: bardzo długo zamykał się system więc zainstalowałem to cudeńko i kurde samo się naprawiło. Polecam XP-AntiSpy wszystkim osobom, nawet tym które nie mają problemów ze swoim blaszakiem ( Pobierz XP-AntiSpy ).

›› xp-AntiSpy 3.97.3 - Download ‹‹

Napisz własną opinię o xp-AntiSpy 3.97.3:

Tytuł opini:

Autor

Komentarz

Kod zabezpieczający

You must enable javascript to see captcha here!


Mapa strony | Mapa strony HTML | Kontakt