Znajdujesz się w Programy > Narzędzia > Testowanie i diagnostyka > TurboXP 2.1 PL

KATEGORIE
POLECAMY
STATYSTYKI
Aktualnie online: 10
Ilość programów: 2012
Ilość sterowników: 2
Ilość gier: 158
TurboXP 2.1 PL

Kategoria: Testowanie i diagnostyka

Rozmiar pliku: 20 MB

Licencja:

Liczba pobrań: 18520

Liczba odsłon: 257094

Redakcja:

Ocena: 0/5

Oceń:


›› TurboXP 2.1 PL - Pobierz ‹‹

Opis:

TurboXP  jest unikalnym programem, który sprawi, że Twój komputer i internet będą działały zdecydowanie szybciej ( Darmowy TurboXP ). Najnowsza odsłona TurboXP posiada bardzo dużą ilość niezwykle pożytecznych opcji oraz przyjazny i czytelny interfejs. W TurboXP poradzi sobie naprawdę każdy użytkownik, wszystko robi się jednym kliknięciem myszki! Program został zaprojektowany z myślą o systemie Windows XP! Omówię teraz  kilka kluczowych zalet najnowszego TurboXP (TurboXP  free).

Otóż program znacząco przyspiesza ładowanie i zamykanie systemu (nawet o 30-40 sekund), przyspieszy pracę dysków (m.in. odblokuje tryb Ultra DMA66) przez co otwieranie "Menu Start", "Mój Komputer" oraz innych opcji systemowych zdecydowanie nabierze tempa. Najnowszy TurboXP wyłącza nie lubiane przez nikogo komunikaty typu: "Mało miejsca na dysku" itp. (TurboXP download ).

Oczyszczanie tymczasowych plików prefetch oraz wyłączanie przywracania systemu zwalniając przy tym kilkaset MB wolnego miejsca na dysku twardym to dla TurboXP pestka. TurboXP poradzi sobie nawet z naszą pamięcią RAM wyłączając wszystkie niepotrzebne i nieużywane procesy. Już tłumaczę na czym to polega. Najnowszy TurboXP zmniejsza ilość zapytań wysyłanych do dysków, sprawiając, że przyspiesza pracę całego systemu, poprzez zwolnienie pamięci w postaci ilości danych usuniętych z pamięci RAM czyli wyrzucanie obciążających go bibliotek DDL, które są po prostu niepotrzebne w czasie pracy przeciętnego użytkownika ( TurboXP za darmo ). Dla przypomnienia DLL to (z ang. Dynamic-Link Library - biblioteka łączona dynamicznie) współdzielona biblioteka która przechowuje implementacje różnych funkcji (podprogramów) programu i/lub zasobów programu.

Funkcje te i zasoby zawarte w bibliotece DLL mogą być wykorzystane bezpośrednio lub pośrednio (za pośrednictwem innej biblioteki DLL) przez dowolny plik ( sama biblioteka DLL nie jest samodzielnym programem). Osoby narzekające na pracę swojej przeglądarki również będą zadowolone z najnowszego TurboXP ( TurboXP za darmo ), optymalizuje on przeglądarkę, jej chache oraz sposób działania dzięki czemu nawet przy kiepskiej jakości sieci korzystanie z niej nie będzie uciążliwe.

TurboXP wyłącza dokuczliwego Windows Messenger, zmienia też ustawienia połączenia na bardziej optymalne ( Ściągnij TurboXP ). TurboXP nadaje się zarówno do starszych jak i najwyższej klasy pecetów a użytkowanie go jest naprawdę banalne. Gdybym miał ocieniać najnowszego TurboXP w dziesięciopunktowej skali ocen zdecydowanie otrzymał by najwyższą notę wiec zapraszam do ściągania ( Pobierz TurboXP ).

›› TurboXP 2.1 PL - Download ‹‹

Napisz własną opinię o TurboXP 2.1 PL:

Tytuł opini:

Autor

Komentarz

Kod zabezpieczający

You must enable javascript to see captcha here!


super

super

DODAŁ: dul, DNIA: Thursday, 29 November 2018

Mapa strony | Mapa strony HTML | Kontakt