KATEGORIE
POLECAMY
STATYSTYKI
Aktualnie online: 17
Ilość programów: 2011
Ilość sterowników: 2
Ilość gier: 158
Nero 9

Kategoria: Nagrywanie płyt CD/DVD

Rozmiar pliku: 187 MB

Licencja:

Liczba pobrań: 7720

Liczba odsłon: 21692

Redakcja:

Ocena: 0/5

Oceń:


›› Nero 9 - Pobierz ‹‹

Opis:

Nero 9 to najnowsza generacja cieszącego się największym na świecie zaufaniem pakietu programów do obsługi wszystkich znanych cyfrowych mediów ( Darmowy Nero ). Najnowszy Nero oferuje nowe, rewolucyjne funkcje, dzięki którym możesz w prosty sposób korzystać ze swoich multimedialnych materiałów cyfrowych. Dzięki prostemu i czytelnemu interfejsowi Nero StartSmart Twój cyfrowy świat stanie się jeszcze bardziej elastyczny, przystępny i interesujący ( Nero download ).

Dzięki najnowszej dziewiątej odsłonie Nero masz bezpośredni dostęp do funkcji i poleceń wykonywanych jednym kliknięciem, takich jak zgrywanie audio, nagrywanie, kopiowanie i przygotowywanie automatycznej kopii zapasowej, dostosowanych do pracy w systemie Windows Vista oraz wyposażonych w Nero DiscCopy Gadget i Nero Live (TV) umieszczonych na pasku Windows Vista. Ten prosty w obsłudze, a zarazem wydajny pakiet multimedialny, umożliwia tworzenie, zgrywanie, kopiowanie, nagrywanie, edycję, udostępnianie i przekazywanie materiałów online ( Nero free ).

Dzięki najnowszemu Nero użytkownik może cieszyć się swoimi cyfrowymi materiałami - muzyką, filmami wideo, zdjęciami i danymi oraz dzielić się nimi z rodziną i znajomymi w dowolnym miejscu i czasie. Cechy nowego Nero takie jak : szybkie i proste w obsłudze funkcje zgrywania, nagrywania, automatycznej kopii zapasowej oraz kopiowania, udostępnianie, przesyłanie i tworzenie składanek muzycznych, oglądanie, nagrywanie, pauzowanie i dostosowywanie do własnych wymagań programów telewizyjnych nadawanych na żywo czy tworzenie kopii zapasowych plików na płytach CD, DVD oraz Blu-ray sprawiają, że koło tego programu nie wolno przejść obojętnie ( Nero za darmo ).

Dzięki Nero przy pomocy takich opcji jak archiwizacja, przywracanie i zabezpieczenie nie narazisz swoich ważnych plików na ryzyko związane z losowymi wypadkami, awarią systemu czy niesprawdzonym sprzętem. Wystarczy tylko jedno kliknięcie, aby zarchiwizować, zabezpieczyć i uporządkować pliki i dane. Każdy powinien go mieć w swoich zasobach (Pobierz Nero ).

›› Nero 9 - Download ‹‹

Napisz własną opinię o Nero 9:

Tytuł opini:

Autor

Komentarz

Kod zabezpieczający

You must enable javascript to see captcha here!


Mapa strony | Mapa strony HTML | Kontakt

wso shell IndoXploit shell wso shell hacklink satış hacklink wordpress free themes Google