Znajdujesz się w Programy

KATEGORIE
POLECAMY
STATYSTYKI
Aktualnie online: 0
Ilość programów: 0
Ilość sterowników: 0
Ilość gier: 0

Jakie kryteria warto uwzględnić, poszukując nowego laptopa gamingowego

Data: 02.02.2019

Jakie kryteria warto uwzględnić, poszukując nowego laptopa gamingowego

Kto powiedział, że nie da się kupić dobrego laptopa gamingowego w rozsądnej cenie? W końcu konkurencja wśród sklepów oferujących elektronikę jest tak duża, że wpływa to na przystępność sprzętu dla graczy. Jaki laptop warto kupić, dysponując kwotą 3000 złotych?
 
Huawei MateBook D
Ten mobilny i lekki laptop został wyposażony w procesor Intel Core i5-8250u i kartę graficzną GeForce mx150, która świetnie radzi sobie z nowymi tytułami gier. Dysk o pojemności 128GB zapewnia płynne przejścia i szybkie uruchamianie aplikacji. Laptop spełnia swoją funkcję w zakresie nowoczesnej rozrywki, ale także bardzo dobrze radzi sobie z przechowywaniem danych – nie tylko dokumentów, ale także filmów i zdjęć. 
 
HP 15 i5-8250U/16GB/256PCIe/W10/FHD Blue 
Jeśli chodzi o tanie laptopy, to jedną z ciekawszych propozycji jest laptop P 15 i5-8250U/16GB/256PCIe/W10/FHD Blue z wbudowanym procesorem Intel Core i5-8250u (tym samym, w który wyposażony jest opisywany przez nas Huawei MateBook D). Karta graficzna Intel uHD 620 jest kompromisem pomiędzy jakością a przystępną ceną. Ten model może niestety nie sprawdzić się w przypadku bardziej wymagających graczy, z niecierpliwością czekających na premiery ulubionych serii. 
 
Lenovo Ideapad 330-15 
Dla tych, dla których laptop gamingowy wiąże się z wydatkiem około 3000 złotych, dobrym wyborem może okazać się Lenovo Ideapad 330-15. Został on wyposażony w procesor Intel Core i5-8300h. Karta graficzna GeForce GTX 1050 zapewnia sprawną obsługę najnowszych, nawet najbardziej wymagających tytułów. Dyski Lenovo Ideapad 330-15 są w stanie pomieścić 1000GB danych.
 
Dell Inspiron 15 5577 
To kolejny laptop przeznaczony dla tych graczy, którzy nie chcą wydać na sprzęt ze średniej półki cenowej więcej niż 3000 złotych. Komputer sprawdzi się do najnowszych gier dzięki procesorowi Intel Core i5-7300hq oraz dedykowanej karcie graficznej GeForce GTX 1050. Dysk SSD o wielkości 256GB pozwala na sprawną i spójną pracę różnego typu aplikacji.
 
Asus VivoBook R520UF
W kategorii laptopów do 3000 złotych wartym rozważenia jest komputer przenośny o dużej mobilności Asus VivoBook R520UF. Został zaopatrzony w kartę gradiczną GeForce mx130 oraz procesor Intel Core i5-825u, które sprawdzą się z obsługą najnowszych tytułów na rynku. Elegancka smukła obudowa, niewielka waga urządzenia i pojemny dysk SSD o wielkości 256GB sprawiają, że ten komputer stanowi świetny wybór dla każdego gracza. Notebook sprawdzi się również do codziennej pracy, pisania, przeglądania i przechowywania fotografii oraz do oglądania filmów. Aplikacje uruchamiają się i działają na tym urządzeniu bardzo sprawnie. 


Podobne artykuły

Raport kwartalny o spamie w firmach
Firma Panda Security opublikowała kwartalny raport dotyczący przesyłanych do firm wiadomości spamowych. Niepożądana korespondencja pochodziła głównie ze Stanów Zjednoczonych, ale aktywna była również Polska, zajmując szóste miejsce pod względem udziału w produkcji spamu.

Studying or hacking
Firma Panda Security przeprowadziła badania na reprezentatywnej grupie ponad 4 tys. nastolatków, regularnie korzystających z sieci. W anonimowych ankietach 67% młodych ludzi, pomiędzy 15 a 18 rokiem życia przyznało się do włamań na konta swoich znajomych z portali społecznościowych, czy przejmowania kontroli nad komunikatorami internetowymi. 20% z badanych przynajmniej raz w życiu rozpropagowało w sieci kompromitujące zdjęcia lub filmy video.

Drugi Service Pack do pakietu Office 2007
Najpopularniejszy na świecie zestaw aplikacji biurowych Microsoft Office 2007 doczekał się drugiego pakietu Service Pack (SP2). Wszystkie zmiany w pakiecie zostały opracowane na podstawie opinii użytkowników Office’a, a następnie sprawdzone przez tysiące testerów z 60 krajów na świecie.

Gmail przełamuje bariery językowe
Google informuje o eksperymentalnej integracji technologii Google Translate z Gmail, bezpłatną usługą pocztową Google. Dzięki temu możliwe jest automatyczne tłumaczenie wiadomości e-mail na 41 języków. Funkcja znajduje się w sekcji Laboratorium Gmail jako eksperyment o nazwie 'Tłumaczenie wiadomości' i jest dostępna dla użytkowników Gmail z całego świata.

Czy Polacy polubią strony startowe

Poszukując informacji w sieci zwykle pytamy o zdanie Googla, Yahoo czy Binga.

Chociaż istniejące technologie wyszukiwania nie odpowiadają całkowicie preferencjom i zachowaniom wszystkich użytkowników, wyszukiwarki stały się integralną częścią naszej obecności w Internecie.Wyciekły pakiety językowe dla systemu Windows 8
Wygląda na to, że wycieka wszystko to, co jest związane z systemem operacyjnym Microsoft Windows 8. Na pierwszy ogień poszedł pojedynczy obraz płyty instalacyjnej 64-bitowego systemu Windows 8 Enterprise w wersji N, a więc przeznaczonej na rynki Unii Europejskiej. Zaraz za nim pojawiły się wersja 32-bitowa oraz obrazy płyt z systemem Windows 8 Pro. Nie trzeba było też długo czekać na system Windows Server 2012.

AMD zostanie przejęte
Wartość akcji firmy AMD podskoczyła niemal o 10% zaraz po tym, jak pojawiły się plotki o tym, że przejęciem jej jest zainteresowany nie kto inny jak sam Qualcomm, a więc jeden z głównych graczy na rynku procesorów opartych na architekturze ARM. Jednocześnie wśród analitykó pojawia się inny kandydat, który miałby rozważać kupienie AMD. Czy firma faktycznie może stać się własnością któregoś z tych podmiotów?

EA: cyfrowa dystrybucja już wkrótce zdominuje rynek gier
Peter Moore w wywiadzie dla Reutersa stwierdził, że w najbliższej przyszłości sprzedaż cyfrowych wersji gier znacznie przewyższy sprzedaż wersji pudełkowych:

Popraw swoją strategię z Crusade Online
Przygotowane przez znawców tematu gry mają jedno podstawowe zadanie – muszą trafiać w gusta graczy. Jest ich równie wielu jak i gier dostępnych w internecie, zadanie jest zatem niełatwe. Ważnym elementem w zbiorze dostępnych gier są gry strategiczne, bo to one dają wszystkim graczom najwięcej możliwości rozwoju, a co za tym idzie najwięcej zabawy.

Czym kierować się przy wyborze switcha przemysłowego
Wielu przedsiębiorców staje przed dylematem zakupu pierwszego switcha przemysłowego eternetowego lub przed koniecznością wymiany na nowy, lepszy i w końcu niezawodny model. W takiej sytuacji może pojawić się pytanie: Na co zwrócić uwagę, by dokonać najlepszego wyboru? Odpowiedź na to pytanie jest niezwykle ważne dla osób, które już raz zawiodły się na sprzęcie kiepskiej jakości i nie chcą ponownie popełnić tego samego błędu.

Jak działają centrale IP PBX
Centrala telefoniczna to urządzenie, do którego trafiają  przychodzące, które są następnie rozdzielane na numery wewnętrzne w firmie czy instytucji. Centrala telefoniczna może funkcjonować jako urządzenie zainstalowane w siedzibie firmy, albo zdalny serwer (w przypadku stosowania telefonii VoIP).–Taką wirtualną centralą jest np.  Call-eX Cloud  marki Datera.

Jakie zalety ma sieć bezprzewodowa
Sieci bezprzewodowe zapewniają nam swobodny dostęp do internetu niemal w każdym miejscu – w pracy, hotelu lub restauracji. To rozwiązanie ma wiele niekwestionowanych zalet, jednak wiele osób zadaje sobie pytanie, czy równie dobrze sprawdzi się w domu.

Internet w pakiecie – na co musimy zwrócić uwagę
O tym, że w pakiecie zawsze jest taniej, większość z nas wie już doskonale. Zasadę tę znają również dostawcy usług telekomunikacyjnych, którzy coraz częściej oferują nam ciekawe rozwiązania. Tym najpopularniejszym zestawieniem jest duet: internet i telewizja. To media, bez których większość z nas nie potrafi już sobie wyobrazić życia, zatem popularność takiej oferty nie powinna być większym zaskoczeniem. 

Nowa oferta ESETA na rynku antywirusów
Poznaj nowy kompleksowy pakiet zabezpieczeń od firmy ESET

5 błędów popełnianych na stronach internetowych
Znaleźć firmę, o której nie byłoby żadnych informacji w Internecie to dziś nie lada sztuka. Na pewno wynika z tego wiele korzyści, zarówno dla przedsiębiorcy, jak i jego odbiorcy. Często za pracę nad stroną internetową bierze się osoba, niemająca wcześniej żadnego kontaktu z tym środowiskiem. Cóż można powiedzieć, Internet rządzi się swoimi prawami, cały czas ewoluuje. Coś, co miesiąc temu było aktualne, niekoniecznie musi być aktualne dzisiaj. Aktualne trendy w tworzeniu stron możesz śledzić na stronie www.weblider.pl/strony-www. Trudno wymagać, by poradził sobie z tym ktoś, kto wchodząc ze swoją działalnością do Internetu, dokonuje tak naprawdę przeskoku technologicznego o kilkanaście lub kilkadziesiąt lat. Kłopoty w takiej sytuacji są czymś normalnym. Oto 5 błędów, jakie są często popełniane przy tworzeniu stron internetowych, a których należy unikać za wszelką cenę.

Kariera w IT – duże możliwości na rynku krakowskim
Kraków jest dobrym miejscem dla programistów i dla firm, które programistów poszukują. W branży IT i usług dla biznesu, które przecież wymagają silnego wsparcia IT pracuje tu około 50 tys. osób. To najlepszy wynik w Polsce, a jeśli wierzyć intuicji deweloperów, budujących kolejne biurowce, w najbliższym czasie zatrudnienie będzie rosło.

Czy wymiana walut przez internet jest opłacalna
Kantory online z roku na rok robią się coraz bardziej popularne. Wymiana walut przez internet jest nie tylko bezpieczna, ale też dużo bardziej wygodna. Nie trzeba stać w długich kolejkach, mieć przy sobie środków do wymiany, a co więcej – nie trzeba nawet w tym celu wychodzić z domu. Teraz możesz wymieniać waluty siedząc wygodnie w fotelu, z kubkiem ulubionej herbaty w dłoni. Czy zawieranie tego typu transakcji kiedykolwiek było tak proste?

Mapa strony | Mapa strony HTML | Kontakt